12. ročník turnaja Majstrov futbalového remesla

By  |  0 Komentárov


Počas víkendu sa odohral už 12. ročník futbalového turnaja Majstri futbalového remesla, ktorý je venovaný spomienke na Petra Dzúrika. Tento rok si všetci zúčastnení minútou ticha spomenuli aj na zosnulého Juraja Halenára, ktorý sa na tomto podujatí v minulosti pravidelne zúčastňoval. „Každoročne je to primárne o tom, že sa zídu kamaráti, ktorí sa dlhšie nevideli. Prídu si zaspomínať na Petra, tento rok žiaľ aj na Juraja, povedal na úvod Marián Borbély, hlavný organizátor tohto podujatia, a dodal:“Sme radi, že naše pozvanie prijala aj Kristína Halenárová, sestra zosnulého Juraja Halenára, podľa ktorého sme pomenovali cenu pre najlepšieho strelca turnaja.“ Tento turnaj má svoju tradíciu, pravidelnými účastníkmi sú viacerí aktívni, či bývalí futbalisti.„Je to tak, od prvého ročníku ani raz nevynechal svoju účasť napríklad Juraj Halenár, Martin Krnáč, Ján Šlahor, Marián Tomčák, Marián Zeman, ktorý síce na turnaji nehráva, ale príde medzi nás, tak isto je pravidelným účastníkom Samuel Slovák, Pavol Sedlák, Igor Chalúpka, a ďalší, nechcel by som na nikoho zabudnúť. Tento rok prvýkrát chýbal Martin Ševela, ktorý má pracovné povinnosti v Taliansku“, spomenul Borbély. Okrem spomínaných hráčov sa na turnaji zúčastnili zo známejších hráčov napríklad Viktor Pečovský, Martin Jakubko, Milan Fukal, Petr Švancara, Dominik Greif, Adam Laczkó, Dávid Hrnčár, Ľubomír Meszároš, Ľubomír Michalík, Rastislav Michalík, Martin Obšitník, Igor Žofčák, Martin Mikulič, a ďalší. Napriek tomu, že toto bol už 12.ročník, tento turnaj si zachováva svoju tvár. Jubilejný 10. ročník sa napríklad neniesol vo výnimočnom štýle.„Aj, keď sme v minulosti nad tým uvažovali, že to spravíme inak, moji známi ma presvedčili, že táto udalosť je jedinečná, stretávajú sa tu dobrí kamaráti aj s rodinami, čo si nesmierne vážim. Nevidím dôvod, prečo to nejak meniť a robiť z toho pompéznu akciu, dodal na záver Marián Borbély.

Víťazom turnaja sa stal – Tím Jána Šlahora Reha Care v zložení: Jakubko, Friga, Majernik, Novák, Majtán, Pečovský, Piaček, Krníač, Mikulič, Sivek, Šlahor.

Najlepším strelcom bol – Dávid Hrnčár.

Najlepším brankárom bol vyhlásený – Dominik Greif

Najlepším hráčom turnaja- Petr Švancara.


Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011