FC Spartak Trnava – ŠK Slovan Bratislava 1:2 (0:2)

Góly: 77. Yilmaz – 27. Hološko  30. Čavrić

Žlté karty: Godál, Pelhivan, De Kamps, Rabiu, Mareš,

FC Spartak Trnava: Vantruba – A. Kadlec (85. S. Lukić Lukić), Tóth, Godál, Čonka – Greššák, Mihálik (61. Brigant) – Jirka (73. Yilmaz), Pehlivan, Čanturišvili – Egho.

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Rundič, Sekulić, Chouchoumis, Božikov – de Kamps (46. Droppa), Holman (81. Oršula), Rabiu (75. Savičevič), Hološko – Čavrić, Mareš.

Diváci: 8580

Rozhodca: Sedlák – Tomčík, Chládek

Slovan sa v derby predstavil aj s dovjicou Rabiu, Holman. Prvých 15. minút prinieslo nepresnosť na oboch stranách. Následne Rabiu pekným pasom vysunul Čavriča, Slovan ale bránu Trnavy neohrozil. V 27. minúte centroval z pravej strany Sekulič, Hološko si v lige otvoril strelecké konto. Už o dve minúty využil dlhý Rundičov pas Čavrič, ktorý sa pretlačil pred Tótha, aby nekompromisne zvýšil na 2:0. Slovan si svoje dvojgólové stretnutie strážil, domáci v prvom polčase Greifa ohrozili až v samom závere prvého polčasu.

V úvode druhého polčasu sa predieral do šance Mareš, ktorému však hlavný rozhodca za filmovanie udelil žltú kartu. Hra sa prevažne odohrávala  v strede ihriska, podobne ako v úvode prvého polčasu, diváci boli svedkami nepresných prihrávok. V 74.minúte odkopom z bránkovej čiary zachraňoval Droppa.  O minútu Yilmaz z blízka hlavičkou znížl na 1:2. Spartak dal gól Slovanu po dlhých 439 minútách. Trnava ožila, ale vyrovnať sa jej nepopdarilo.