Po dvoch zápasoch stav 1:1

V druhom semifinálovom zápase medzi juniormi Slovana a Banskou Bystricou padol prvý gól až v 16. minúte. Slovan bol v prvej časti mierne strelecky aktívnejší, skóre otvoril kapitán belasých Patrik Danišovský. V druhej časti sa osmelili aj hostia, ktorým sa podarilo vyrovnať. V polovici zápasu vrátil vedenie na stranu belasých Pavol Skalický. Do šatní sa odchádzalo za nerozhodného stavu, na Skalického gól dokázal odpovedať Vydúrek. V závere tretej tretiny sa podarilo hosťom zápas otočiť, na 2:3 zvýšil Ambroz. Ten istý hráč pečatil výhru svojho tímu, keď upravil na konečných na 2:4. Stav série je 1:1. Tretí zápas je na programe v sobotu na ľade Banskej Bystrice.

HC Slovan Bratislava – HC ‘05 Banský Bystrica 2:4 (1:0, 1:2, 0:2)

Góly: 16. Danišovský (Šimonič), 32. Skalický (Halama) – 26.Andrasík (Brnčák, Ferleťák),  36. Vydúrek (Tamási, Škamla). 55. Ambroz (Adamčík, Škamla), 60. Ambroz (Adamčík)

One thought on “Po dvoch zápasoch stav 1:1