Preview: HC Slovan Bratislava – Traktor Čeľjabinsk (VIDEO)

By  |  0 Komentárov

Už v stredu o 19.00 Slovan privíta Traktor Čeljabinsk, tím, ktorý si v pondelok poradil s Medveščakom Záhreb, kde po výhre 2:3 na jeho ľade získal tri body. Na záver sa strhla bitka, ktorá bola škvrnou tohto zápasu.  Slovan uspel nad Ufou, jemne stiahol stratu na play-off.

screenshot_1HC Slovan

Belasí si poradili s Ufou 4:1, zaznamenali tak dôležité víťazstvo. Cheechoo sa gólov dotiahol na Taffea, ktorý mu naopak utiekol v počte prihrávok na súčasných 15. Celý tým si zaslúži od prvého až po posledného hráča pochvalu. Takýto výkon však musí zopakovať proti Traktoru, nad ktorým sa mu podarilo v septembri na jeho ľade vyhrať 1:3. Ako sme už viackrát spomínali, do zostavy sa vrátilo viacero hráčov, tí boli hladní po hokeji, čo bolo na ľade vidno. Naposledy Slovan zdolal Traktor na domácom ľade ešte 13.10.2013 v divokom zápase 6:5. Zvykne sa hovoriť, že víťazná zostava sa nemení, príde k nejakým drobným zmenám?

Brust – Sersen, Kundrátek, Plastino, Švarný, Starosta, Marek Ďaloga, M. Rosandič – Michal Hlinka, Taffe, Cheechoo – V. Nedorost, Jeglič, Chipchura – Valský, Šťastný, Kubalík –  Musatov, Halama, S. Petráš?

Video zo zápasu HC Slovan – Traktor 6:5

Traktor Čeľjabinsk

Tento tím je príjemným prekvapením sezóny. Mužstvo nedisponuje veľkým počtom hviezd, podáva kolektívne výkony. Tie sú vyšperkované výbornou formou oboch brankárov, ktorí patria medzi najlepších v lige. Veľmi dobre si vedú v hre v oslabení, kde sa radia medzi najlepších v lige. Aj vďaka tomu im patrí štvrté postupové miesto do play-off. Tím sa vezie na víťaznej vlne, keď z posledných piatich duelov vyhral štyri, v piatom si pripísal bod. Počas sezóny do tímu pribudol Derek Roy, ktorý prišiel z Omsku.  Vedeniu nevyšlo angažovanie Rayna Vesceho, ktorý v tíme pobudol iba sedem zápasov, v ktorých raz skóroval. Po prekonaní mononukleózy sa do mužstva opäť vrátil Jiří Novotný.

Ostatných päť duelov

19.12.16 Medvescak Zagreb Tractor Chelyabinsk 2 : 3
10.12.16 Tractor Chelyabinsk Vladivostok 4 : 1
08.12.16 Tractor Chelyabinsk Amur Khabarovsk 3 : 1
04.12.16 Dinamo Riga Tractor Chelyabinsk 2 : 4
01.12.16 Jokerit Tractor Chelyabinsk 2 : 1
(1 : 1)

Reč čísel

HC Slovan Bratislava

Počet bodov: 49 b

Celkové skóre: 94:123

Bilancia doma : 6-2-3-6 (legenda: výhra – výhra po predĺžení/s.n. – prehra po predĺžení/s.n. – prehra)

Forma z posledných piatich zápasov: 2-0-0-3 (legenda: výhra – výhra po predĺžení/s.n. – prehra po predĺžení/s.n. – prehra)

Najlepší strelec: 11 góly  Jeff Taffe a Jonathan Cheechoo

Najlepší nahrávač: 15 asistencií Jeff Taffe

Najproduktívnejší hráč: 26  bodov Jeff Taffe

Najvyťažovanejší hráč: 21:43 minút Nick Plastino

Najtrestanejší hráč: 63 minút Andrej Meszároš

Celkový počet trestných minút: 706 minút

Úspešnosť brankárov: 90.9% Barry Brust, 90.2% Justin Pogge

Počet strelených gólov v presilovkách/oslabeniach: 26/3

Úspešnosť presiloviek/oslaboviek: 16.4%/ 83.1%

Zranení hráči: Radek Smoleňák, Marek Viedenský, Andrej Meszároš

Traktor Čeljabinsk

Počet bodov: 72 b

Celkové skóre: 96:76

Bilancia vonku: 7-2-3-7 (legenda: výhra – výhra po predĺžení/s.n. – prehra po predĺžení/s.n. – prehra)

Forma z posledných piatich zápasov: 4-0-0-1 (legenda: výhra – výhra po predĺžení/s.n. – prehra po predĺžení/s.n. – prehra)

Najlepší strelec: 10 gólov Kirill Koltsov a Maxim Jukatsenya

Najlepší nahrávač: 24  Paul Szczechura

Najproduktívnejší hráč: 32 bodov Paul Szczechura

Najvyťažovanejší hráč: 20:44 minút Nikolaj Belov

Najtrestanejší hráč: 59 minút Alexej Petrov

Celkový počet trestných minút: 405 minút

Úspešnosť brankárov: 95.8 %  Pavel Francouz,  94,0. % Vasilij Demčenko

Počet strelených gólov v presilovkách/oslabeniach: 23/5

Úspešnosť presiloviek/oslaboviek: 17,3% /86.9%

Zranený hráč: Danil Mamayev

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011