Preview: HC Slovan Bratislava – Kunlun Red Star

By  |  0 Komentárov


V nedeľu o 17.00 si belasí zmerajú sily s hokejistami Kunlunu Red Star. Vstupenky na tento duel si môžete zakúpiť v sieti ticketportál. 

HC Slovan Bratislava

Slovanu bodovo vyšli posledné dva zápasy, keď uspel na ľade Novosibirsku i Omsku. Oba zhodne vyhral gólmi, ktoré zaznamenal v predĺžení. Proti Omsku zápas vyšiel Patrikovi Lamperovi, ktorý si víťazným gólom otvoril strelecký účet ročníku, prihrával aj na Lunterov vyrovnávajúci gól. Slovan Kunlun v riadnom hracom čase na domácom ľade ešte nezdolal, veríme, že sa mu to v nedeľu podarí. Zápas bude špecifický pre viacero jeho aktérov.

Naša zostava:

Čiliak – Gelinas, Sersen, Grman, Meszároš, Klok, Jánošík, Bačík, Švarný – Řepík, Taffe, Virta – Liška, Sukeľ, Červený – Lamper, Bailey, Lunter – Baranov, Chipchura, Rau

Domáce zápase s Kunlunom Red Star

27.11.17 HC Slovan Bratislava Kunlun 2 : 1
(1 : 1)
05.01.17 HC Slovan Bratislava Kunlun 1 : 2
(1 : 1)

Kunlun Red Star

Čínsky celok vyhral posledné dva zápasy, keď uspel na ľade Vladivostoku i v Rige. V oboch zápasoch sa presadil trikrát.  Keď sa im zranil brankár Nalimov, vedenie klubu angažovalo Barryho Brusta, ktorý v Rige sedel na lavičke náhradníkov v pozícii náhradného brankára.  Samotný Barry Brust na svojej sociálnej sieti povedal :„Som veľmi vzrušený zo svojho návratu do Bratislavy, bude to pre mňa veľmi emotívne. Neviem, ako diváci budú reagovať, milujú svoj tím, ktorému sú verní. Voči mne boli vždy dobrí. Bude to veľmi náročné, pretože moje srdca patrí Bratislave.“ Do Bratislavy, okrem spomínaného Brusta zavíta aj Rok Tičar, či Tomáš Kundrátek, ktorí v Slovane v minulosti pôsobili. .Kunlun patrí k tímom, ktoré nazbierali veľa trestných minút, napriek tomu hra v oslabení im ide, sú tretí najlepší v bránení presilovky súpera. Slovan si bude musieť dať pozor najmä na prvú škandinávsku formáciu Palola – Sundström – Lundh.

Posledných päť zápasov 

12.10.18 Dinamo Riga Kunlun 1 : 3
09.10.18 Vladivostok Kunlun 2 : 3
07.10.18 Kunlun Yekaterinburg 2 : 5
05.10.18 Kunlun Tractor Chelyabinsk 2 : 0
03.10.18 Kunlun Metallurg Magnitogorsk 1 : 3

Reč čísel

HC Slovan Bratislava

Počet bodov: 12 b

Celkové skóre: 34:58

Bilancia doma: 2-0-0-4 (legenda: výhra – výhra po predĺžení/s.n. – prehra po predĺžení/s.n. – prehra)

Forma z posledných piatich zápasov: 0-2-0-3 (legenda: výhra – výhra po predĺžení/s.n. – prehra po predĺžení/s.n. – prehra)

Najlepší strelec: 7 gólov Michal Řepík

Najlepší nahrávač: 10 asistencii Jeff Taffe

Najproduktívnejší hráč: 13 bodov Jeff Taffe

Najvyťažovanejší hráč: 20:39 minút Éric Gélinas

Najtrestanejší hráč: 15 minút Kyle Chipchura

Celkový počet trestných minút: 149 minút

Úspešnosť brankárov: 90.5% Marek Čiliak, Jakub Štěpánek 89.3%

Počet strelených gólov v presilovkách/oslabeniach: 11/0

Úspešnosť presiloviek/oslaboviek: 19,6%/ 74,6%

Zranení hráči: nikto

Kunlun Red Star

Počet bodov: 16 b

Celkové skóre: 34:43

Bilancia vonku:  5-0-2-3 (legenda: výhra – výhra po predĺžení/s.n. – prehra po predĺžení/s.n. – prehra)

Forma z posledných piatich zápasov: 3-0-0-2 (legenda: výhra – výhra po predĺžení/s.n. – prehra po predĺžení/s.n. – prehra)

Najlepší strelec: 5 gólov Taylor Becker

Najlepší nahrávač: 9 asistencii Ville Lajunen

Najlepší hráč: 12 bodov Ville Lajunen, Taylor Becker

Najvyťažovanejší hráč: 23:47 minút  Marc-Andre Gragnani

Najtrestanejší hráč: 41 minút  Victor Becker

Celkový počet trestných minút: 226 minút

Úspešnosť brankárov: Alexander Lazušin  91.7%, Ivan Nalimov  91,7%

Počet strelených gólov v presilovkách/oslabeniach: 7/2

Úspešnosť presiloviek/oslaboviek: 13.5 %/ 87.9 %

Zranení hráči:  Ivan Nalimov

 

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011