V Česku záujem o trojicu Slovanistov

By  |  0 Komentárov

Slovenskí hráči sú pre českú najvyššie súťaž stále lákaví. O niektorých sa zástupcovia TEHL pred novou sezónou intenzívne zaujímajú. „Je pravda, že o hráčov záujem je. Registrujeme ho u Tomáša Ziga a Radovana Bondru“, pripomína pre hokej.cz agent Vladimír Vůjtek mladší zo spoločnosti Euro Hockey Services, ktorý hokejistov zastupuje.

Kluby slovenské extraligy sa aktuálne potýkajú s problémami, ktoré prináša pandémia koronavírusu a predčasného ukončenia ročníku. Napríklad v Slovane Bratislava dostali všetci hráči výpovede, čo tým najlepším môže dopomôcť k úvahe o prípadnom odchode do zahraničia. „Tomáš Zigo a Radovan Bondra mali veľmi vydarenú sezónu. V obrane Slovana zahral obstojne Patrik Bačik, aj o ňom české kluby vedia,“ hovorí Vůjtek a dodáva; „Konkrétnejšie informácie zatiaľ zaznieť nemôžu. Samotné rokovania nie sú stále uzavreté, a oficiálne môžeme tieto veci komentovať až 1.mája. Ale predpokladám, že títo slovenskí hráči by do Tipsport extraligy odísť mohli,“

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.