HC Slovan získal obrancu z Vítkovic

By  |  0 Komentárov


Do Slovana má namierené odchovanec HC VÍTKOVICE RIDERA Lukáš Klok. 23-ročný obranca, ktorý má za sebou aj zopár zápasov za národný tím, ide skúsiť šťastie v druhej najlepšej hokejovej lige na svete. V uplynulej sezóne si na svoje konto v 49 zápasoch pripísal 12 bodov (4+8). Informuje oficiálny web klubu.

„Lukáš Klok dostal serióznu ponuku z KHL. Je to logicky jeho ďalší posun v kariére. V zmluve mal klauzule, ktorá jeho odchod v prípade záujmu zo zahraničia umožňovala. Je to odchovanec, ja osobne som ho mal v mužstvách už od mládeže. My rozhodne nechceme brániť ďalšiemu posunu v jeho kariére. Vyšli sme mu v ústrety. Priznám, že to bolo pre nás trochu nečakané. Budeme na to musieť, z pohľadu zostavy, zareagovať. Rozišli sme sa v dobrom, popriali si veľa šťastia a prejeme mu, aby sa v KHL presadil,“ reaguje na odchod Kloka, pre klubový web hlavný tréner a GM HC VÍTKOVICE RIDERA Jakub Petr.

 

 

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011