Slovan s ďalšou výhrou, zdolal aj Trnavu

V zápase mali prvú obrovskú šancu hráči Slovana. V 14. min získal Nono loptu v strede poľa, našiel Mohu, ktorý mieril tesne vedľa. Po polhodine musel prvýkrát zasahovať Greif, ten kryl strelu od Čanturišviliho.  V závere polčasu unikol Mohu, ktorý si narazil so Šporarom. Moha nahral do pokutového územia Dražičovi, za ním už bol vybiehajúci Chudý, no Dražič videl ešte naľavo Šporara, ktorý po jeho nezištnej prihrávke trafil do prázdnej brány – 0:1.  Slovan však vedenie dlho neudržal. V nadstavenom čase po skrumáži v šestnástke Bakoš strelou k pravej žrdi prekonal Greifa.

V druhom polčase sa hra odohrávala najmä v strede ihriska. Po hodine hry centroval Nono, Moha si prvým dotykom obhodil obrancu, druhým spred päťky namieril vo výbornej pozícii nad bránu. Domáci si dobrú šancu vytvorili v 75. minúte, Bakoš ale prestrelil. O tri minúty na to Moha potiahol akciu po ľavom krídle, narazil si loptu so Šporarom.  Následne prvý menovaný perfektne našiel Dražič, ktorý sa nemýlil. Tretí gól mohol zaznamenať po spolupráci s aktívnym Mohom Šporar. Iba tesne minul bránku. Slovan si po výhre 1:2 pripísal ďalšiu výhru.

FC Spartak Trnava – ŠK Slovan Bratislava 1:2 (1:1)

Góly: 45. Bakoš – 42. Šporar, 78. Dražič

Žlté karty: 5. Bakoš, 11. Greššák, 55. Čanturišvili, 75. Kadlec – 7. Apau, 18. Dražič, 48. Nono, 68. de Kamps

Spartak: Chudý – Kadlec, Hladík, Tóth, Oravec – Greššák (69. Kulhánek), Rada (83. Miesenböck) – Jirka (87. Malecki), Grendel, Čanturišvili – Bakoš

Slovan: Greif – Apau, Saláta, Bajrič, Suchockij – de Kamps (85. Savičevič) – Čavrič, Nono, Dražič (88. Laczkó), Moha – Šporar

Rozhodovali: Chmura – Benko, Kováč

Diváci: 6346 divákov