Preview: ŠKF iClinc Sereď – ŠK Slovan Bratislava

By  |  0 Komentárov


V sobotu sa vo Fortuna lige odohrá 20. kolo. Päť zápasov má svoj výkop naplánovaný o 14.00:

ŠKF iClinic Sereď – ŠK Slovan Bratislava (hrá sa v Nitre)

FC Spartak Trnava – FK DAC 1904 Dunajská Streda

FK Senica – MŠK Žilina

FK Železiarne Podbrezová – MFK Ružomberok

FC ViOn Zlaté Moravce – AS Trenčín

Stretnutie MFK Zemplín Michalovce  – FC Nitra sa začína o 16.00

Tabuľka

ŠKF iClinic Sereď

Nováčk súťaže si drží šiestu priečku, ktorá mu zaručuje účasť v prvej šestke. V zime, ale v klube prišlo k viacerým zmenám. Do mužstva prišiel Marek Kuzma, ktorý naposledy hral v poľskom klube Puszcza Niepolomice. Po anabáze v Gruzínsku mužstvo Serede posilnil Miloš Lačný, ktorý rovnako ako Kuzman v minulosti obliekal dres Slovana. Okrem nich prišli Alex Ivan (Dunajská Streda), Kristián Lukáčik (hosťovanie z Podbrezovej), Matej Dybala (hosťovanie zo Žiliny), reprezentant Trinidadu a Tobaga Kathon Kenroy St. Hillaire a Chorvát Dino Špehar. Naopak, v mužstve nebude pokračovať trojica hráčov: Nemnaja Subotič odišiel už počas jesennej časti, Stefanovi Bogdanovkému sa skončilo hosťovanie z Trnavy a Uroš Vukovič sa vrátil do Srbska.

ŠK Slovan Bratislava

Slovan v prvom jarnom kole vyhral na Žitnom ostrove 0:1, v tabuľke Dunajskej Strede odskočil na jedenásť bodov. O jediný gól zápasu sa svojim 16. zásahom v ročníku postaral Andraž Šporar. Zápas pre zranenie nedohral Mitch Apau, ktorý absolvoval operáciu, do zostavy by sa mohol vrátiť o päť týždňov. Okrem Apaua bude Slovanu v tomto stretnutí pre trest chýbať Marin Ljubičič. Počas týždňa v kabíne Slovana prišlo k malým zmenám. Klub uvoľnil na hosťovanie stopéra Adama Laczka do Trenčína a brankára Matúša Ružinského do Šamorína. Z vlastného dorastu do A-mužstva prišiel obrancu Martin Majling. „Chceli sme, aby Adam Laczkó získaval hernú prax a zbieral skúsenosti v najvyššej súťaži, preto sme súhlasili s hosťovaním v Trenčíne. Do prvého tímu miesto neho posunieme Martina Majlinga zo staršieho dorastu, aby sme tak mali zdvojené aj oba stopérske posty. Doteraz sme mali k dispozícii až piatich brankárov, takže sme Matúšovi Ružinskému umožnili hosťovanie v Šamoríne, kde môže pravidelne chytať. Oboch hráčov budeme pozorne sledovať a na hosťovaniach im držíme palce, povedal pre klubový web viceprezident Slovana Ivan Kmotrík ml.

Na jeseň 22.9. 2018 Slovan zdolal Sereď 2:1. O góly belasých sa postarali Kornel Saláta a Aleksandar Čavrič. Dodajme, že Salátovi v zime skončila zmluva, aktuálne pôsobí v maďarskom Haladási.

Stretnutie ŠKF iClinic Sereď – ŠK Slovan Bratislava povedie rozhodcovská trojica: Peter Ziemba – Erik Weiss, Peter Jenčura

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011