ŠK Slovan Bratislava – MFK Zemplín Michalovce 3:1 (1:0)

Góly: 45. Mareš, 53. Hološko, 63. Oršula – 73. Šimčák

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Chouchoumis, Božikov, Sekulić, Čikoš – Holman, de Kamps, Rabiu (72. Savičevič) , Hološko (65. Kubík)  – Mareš (72. Vittek), Oršula.

MFK Zemplín Michalovce: Bieszczad – Šimčák, Carrillo, Kavka, Božok – Bednár, Grič – Regáli (59. Kolesár), Žofčák (59. Danko), Koscelník – Sulley (59. Bragin).

Rozhodovali: Marhefka – Hancko, Chládek

Diváci: 295

Slovan mal od prvej minúty loptu po kontrolou. Prvú šancu si vytvoril Mareš, ktorý spoza šestnástky ohrozil Bieszczad. V pätnástej minúte kanoniera belasých pekne vysunul Holman, brankár súpera jeho úmysel zmaril. Po polhodine hry zastavil gólovú možnosť Hološkovi Božok. Ten istý hráč v ďalšej príležitosti ešte zbytočne hľadal Mareša. V 40.minúte preveril Greifa Kostelník, brankár Slovana bol pripravený.V závere polčasu mohol skóre otvoriť po Chouchoumisovej prihrávke Mareš. Strelec Slovan využil až Hološkovu prihrávku, aby zakončil samostatnú akciu otváracím gólom.

V druhom dejstve sa hostia viac osmelili, po Žofčákovom centri Greifa preveril Bednár. Slovan zo svojej prvej akcii druhého polčasu skóroval, Holmanovu prihrávku na krídlo, dokončil po Čikošovej prihrávke do prázdnej brány Hološko.Strelec druhého gólu po hodine hry naservíroval loptu Oršulovi, ktorí zvýšil na 3:0. Michalovciam sa podarilo skorigovať skóre, keď Šimčák po nenápadnej akcii skóroval. Stretnutie sa iba dohrávalo, Slovan si do tabuľky pripísal ďalšie víťazstvo.