Deň Slovana (FOTO)

By  |  0 Komentárov


V sobotu 19.5.2018 Slovan uzavrel ligový ročník víťazstvom nad Žilinou 3:2. O deň neskôr spolu s fanúšikmi na bratislavskej Kuchajde oslávil 99. výročie založenia klubu na pre Slovan tradičnom podujatí Deň Slovana. Tento rok to bolo už jeho štvrté pokračovanie. Ako už býva zvykom, na svoje si prišli všetci, čo zavítali na Kuchajdu. Najmä deti si mohli vyskúšať viaceré disciplíny. Fanúšikovia sa mohli vyfotiť s trofejou, ktorú Slovan získal výhre v Slovenskom pohári. Už tradične sa počas dňa odohrával Slovan cup, na ktorom sa okrem fanúšikov, súčasných hráčov, zúčastnili aj bývalí hráči Slovana. Tí napriek svojmu veku ukázali, že s loptou im to stále ide.

Cez obed prišlo k slávnostnému krájaniu narodeninovej torty, pred samotným aktom, sa k fanúšikom prihovorili: Projektový manažér a koordinátor pre styk s fanúšikmi Stanislav Kramarič,  generálny riaditeľ spoločnosti Nike Otto Berger, starosta mestskej časti Ružinov Rudolf Kusý, či tréner mužstva Martin Ševela.

„Prvá sezóna bola pre mňa náročnejšia, nakoľko som skočil rovnými nohami do rozbehnutej sezóny, začal hodnotenie práve skončeného ročníku Martin Ševela a pokračoval:“ Nebolo to jednoduché, za pochodu sme tvorili nový štýl a systém, ktorý chceme hrať a predvádzať. Je to fyzicky náročné, samotní hráči sa o tom presvedčili. Postupne sa na našu hru začalo dať pozerať, prišli aj víťazstvá. Obhájili sme triumf v Slovenskom pohári, druhú trofej sme žiaľ nezískali. Odstup od Trnavy bol taký, že sa nám nepodarilo zmazať manko. Napriek tomu verím, že od budúcej sezóny budeme silnejší a budeme to my, kto bude od prvého kola diktovať tempo. Chceme sa presadiť aj v pohárovej Európe“, zakončil svoje slová tréner Slovana.

Hráči majú pred sebou okrem zaslúženej dovolenky letnú prípravu. Tú 29.júna spestrí duel v Československom pohári proti Slávii Praha.

« 1 z 3 »

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011