Garbutt očarený atmosférou, Meszároš vyzdvihol výkon mužstva (FOTO)

By  |  0 Komentárov


Vyhrať dvakrát po sebe v priebehu pár dní nad silným Jokeritom Helsinki, to sa počíta. K výhre 3:2 prispel aj v Slovane debutujúci Kanaďan Ryan Garbutt. Do Slovana prišiel iba v priebehu týždňa. „Keď sa naskytla možnosť zostať v KHL, rád som ju prijal. Očarila ma atmosféra na zápase, rovnako aj ďakovačka po stretnutí“, povedal krátko po zápase novic v Slovane. Ten bol zrode akcie druhého gólu Slovana. „Celá päťka zahrala výborne, snažil som sa od mantinelu nájsť voľného hráča na modrej čiare, som rád, že to takto vyšlo,“ opísal gólovú situácia belasých a dodal:“Chcel som Slovanu pomôcť vyhrať posledný zápas v roku 2017, čo sa podarilo“. Na svoj prvý zápas nastúpil vo štvrtej formácii, hral jednoducho, snažil sa nespraviť chybu. „Nevadilo mi, že som hral vo štvrtom útoku, som profesionál a rešpektujem trénerove pokyny“.

Hokejový zápas medzi HC Slovan Bratislava a Jokerit Helsinki

Andrej Meszároš videl zápas takto :“Podobne ako v utorok aj v sobotu hral Jokerit dobre. Strelecky boli lepší, ale my sme boli efektívnejší.“ Rovnako ako v prvom zápase boli dôležitým prvkom brankári. „Štěpánek nás podržal, odohrali sme ako tím dobrý zápas, sme radi za túto výhru.“ Slovan mal možnosť zahrať si proti Fínom v priebehu pár dní dva zápasy v rade. Tí hrajú iný hokej ako ruskí hráči. „Tak ako Rusi, aj oni to hrajú dosť kombinačne. Hrajú to hlavne jednoducho, ak nevedia čo s pukom, ten nastrelia a idú dvaja po nás. S tým sme mali trošku problémy, ale myslím si, že sme urobili dobrú robotu, puk sme dávali von z našej tretiny“, dodal na záver kapitán Slovana.

« 1 z 5 »

 

 

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011