HC Slovan s vysokou prehrou

Spartak Moskva – HC Slvoan Bratislava 8:2 (2:1, 2:0, 4:1)

Góly a asistencie: 4. Leščenko (Kalinin, Stoa), 20. Kalinin (Leščenko, Radil), 29. Osipov (Chochlačov), 40. Osipov (Podšendjalov, Chochlačov), 41. Radil (Leščenko, Stoa), 42. Černych (Osipov, Chochlačov), 50. Stoa (Leščenko, Kulik), 57. Kuznecov (Tatalujev) – 17. Genoway (Després, Kašpar), 56. Skalický (Genoway)

Rozhodovali: Odins, Gamalei – Bersenyov, Yudin, Vylúčenia  2:7  navyše Bondarev 2+2 a 10OT, Śťastný 5+DKZ, Presilovky 4:0, Oslabenie 0:0

Spartak Moskva: Bespalov (60.Svensson) – Kulik, Kalinin, Pepelyaev, Osipov, Lajunen, Provolněv, Bondarev – Radil, Stoa, Leščenko – Podšendjalov, Chochlačov, Černych – Nikončev, Voronin, Truňov – Kuznětsov, Tataljev, Komarov

HC Slovan Bratislava: Štěpánek (od 41.Sedláček) – Voráček, Sersen, Despres, Barker, Bačík, Meszaros, Švarný – Viedenský, Kašpar, Řepík – Boychuk, Genoway, Buchtele – Šťastný, Reway, Mikúš – Skalický, Sloboda, Hrnka

Slovan odohral s domácimi vyrovnanú prvú tretinu. Vo zvyšku zápasu bol vylučovaný, čo domáci dokonale využili. Vyhrali vysoko 8:2, štyrikrát sa presadili v početnej výhode.. Za zmienku stojí fakt, že Spartak mal za celý zápas vylúčených dvoch hráčov, ten druhý v 60 minúte.