Išlo o prípravu, ale aj o prestíž, hodnotí Rick prvú výhru futsalistov na domácej pôde

By  |  0 Komentárov


Futsalisti Slovana majú za sebou domácu premiéru. Proti pražskej Slavii si zopakovali atmosféru federálneho derby a svojich fanúšikov potešili nielen hrou, ale aj víťazstvom. „Bol to pre nás ťažký zápas najmä z toho dôvodu, že sme v plnej príprave. Veľa beháme, venujeme sa silovým cvičeniam. Bol to pre nás iba druhý zápas, takže môžeme byť spokojní. Slavia má veľmi dobré mužstvo, prekvapila ma,“ povedal pre náš web Gabriel Rick, autor dvoch gólov. Zápas mal od úvodu rýchle tempo a súperi si nič nedarovali. „Pre nás to bola určite prestíž. Tou je napokon každé meranie síl s českým mužstvom. Slovan a Slavia sú navyše silné značky. Bolo to ešte o to pikantnejšie, že množstvo hráčov súpera sme poznali, či už z reprezentácie, alebo klubov, sme kamaráti,“ vysvetlil Rick.

Slová futsalistu Slovana potvrdzuje aj situácia z konca prvého polčasu, kedy v súboji o loptu tvrdo zasiahol slávistu Turka a dostal za to žltú kartu. „Ja neviem hrať na pol plynu. Cez zápas nepoznám kamaráta, išiel som naplno aj do tohto súboja. Bohužiaľ, trafil som ho, ale cez polčas som sa ospravedlnil. Vojto je z Košíc, sme kamaráti. Ale beriem, že ten zákrok vyplynul aj z toho, že zápas bol naozaj o prestíži a upozorňoval nás na to aj tréner.“ Slovan teraz čaká ďalšia fáza tréningovej prípravy a budúci víkend odohrá dva zápasy s Třincom a Zdulskou Wolou (Poľsko). „Máme ešte ťažké nohy. Vo štvrtok sme ešte cvičili s činkami. Ale ja si myslím, že to prinesie želané ovocie. Čaká nás Liga majstrov, čo je naša priorita,“ dodáva Gabriel Rick.

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011