Kundrátek sa v stredu pripojí k tímu Slovana

By  |  2 Komentáre


„Som nadšený, že sa v stredu pripojím k svojmu mužstvu HC Slovan Bratislava,“ takýto odkaz sa objavil na Twitteri českého ofenzívneho obrancu. Je to výborná správa pre Slovan i fanúšikov, pretože v obrane nás v súčasnosti tlačí topánka najviac. Po zranení Sersena, odchodoch Barkera a ďalších, by strata Kundrátka bola naozaj veľmi citeľná. Český bek prišiel do Slovana pred koncom vlaňajšej sezóny a okamžite sa uchytil. Hneď v prvom zápase nazbieral štyri body za gól a tri prihrávky.

Po skončení MS sa jeho meno spájalo v súvislosti z NHL, nebol ani na sústredení so Slovanom v Litoměřiciach. V piatok však na svojom Twitteri oznámil svoj úmysel zostať v Slovane. Na veľkú radosť fanúšikov i vedenia.

2 Komentáre

  1. bui

    16. júla 2016 at 17:26

    Dobrá voľba kamarát !

  2. Pingback: vioglichfu.7m.plindex.php?n=25

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011