Michal Řepík: S peniazmi problém nie je, musíme sa ale zlepšiť

By  |  0 Komentárov


Počas reprezentačnej prestávky reprezentujú svoju vlasť šiesti hráči Slovana. Štvorica Lunter, Sukeľ, Grman a Sersen Slovensko. České due Červený, Řepík český národný tím. Michal Řepík je najlepším strelcom Slovana, má na svojom konte deväť gólov. Aj napriek posledným prehrám mužstvo na play off nestráca veľa. „Nedarí sa nám úplne podľa predstáv. Na druhej strane  na play off strácame tri body, čo vôbec nie je veľa. Musíme ale porážať silnejšie mužstva, doposiaľ sme zdolali tímy, ktoré sú okolo nás. Bez týchto bodov sa do play off nedostaneme“, povedal pre český portál isport.cz Řepík. Slovanu absolútne nevyšlo vystúpenie vo Viedni.„To nám vôbec nevyšlo. S Petrohradom sme síce ešte v polovici zápasu prehrávali iba 0:1 a až potom sa naše hra zosypala, CSKA nás ale úplne prevalcovalo. Každopádne dostať v dvoch zápasoch 16 gólov, to nie je dobrá vizitka,“ uviedol Řepík.

Minulú sezónu Micahl Řepík dohrával v pražskej Sparte. V lete sa ale skúsený český reprezentačný útočník so Slovanom dohodol na pokračovaní v je ho drese. „Chcel som ešte pôsobiť v zahraničí, a iné ponuky z KHL som nemal. Teraz navyše v Slovane s výplatami problémy nie sú, všetko funguje tak ako má. V Slovane ma naviac lákala osoba nového trénera Vladimíra Orzságha. Veril som, že by to mohlo byť dobré. Nemôžem sa sťažovať na zázemie a ľudí, ktorí v klube pracujú. V Bratislave je so mnou celý čas moja rodina“, zdôvodnil svoje rozhodnutie pokračovať v Slovane Řepík. Z Bratislavy to nemá ďaleko ako ani domov.“Ak by som mal ponuku z Magnitogorsku, tak tam asi pôjdem“, usmial sa Řepík:„Ale tá neprišla, KHL je stále jedna z najlepších líg v Európe“, dodal.

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011