Musíme makať ako jeden tím

By  |  0 Komentárov


Hokejistom Slovana sa v posledných zápasoch nedarí podľa predstáv. Vo vyrovnaných zápasoch zlyhávajú v koncovke a v presilovkách. „Musíme hrať celých 60 minút, súperi nás často za to trestajú“, hovorí Michal Řepík. Slovanisti si dajú na pár dní počas reprezentačnej prestávky od hokeja voľno. „Trošku si od seba a hokeja oddýchneme. Na ľade treba makať ako jeden tím, nikoho z nás to nebaví prehrávať. Po reprezentačnej prestávke nás čaká veľmi ťažký súper, chceme sa naňho dobre pripraviť. Play off sa nám síce vzdialuje, ale nič nevzdávame. Opakujem, základ je hrať celých 60 minút a hrať dobre. Nie vždy sa dá vyhrať, ale chceme aspoň predviesť hru, za ktorú nám diváci aj napriek prehre zatlieskajú. Hlavne sa treba vyvarovať zbytočných vylúčení, nedostávať toľko gólov v oslabení. V neposlednom rade dávame málo gólov, toto musíme jednoznačne zlepšiť, prezrádza desať gólový útočník Slovana.

Slovan sa nenachádza v ľahkej situácii. Prehral veľa zápasov po sebe. „Tieto prehry majú dopad na mužstvo, chalani to si to pripúšťajú, nikto nie je spokojný s tým, kde sme, preto túto prestávku vítame“, hovorí Vladimír Orzságh, ktorý dodáva:“Stále máme o čo hrať, hráme o budúcnosť klub, svoju a samozrejme pre našich fanúšikov“. Desaťzápasová séria prehier jednoznačne vplýva na psychiku hokejistov. Hnev fanúšikov je cítiť s každou prehrou a začíname byť svedkami verbálnych útokov z hľadiska priamo na hráčov. „Zapojili sme do procesu mentálneho kouča Petra Bielika. Určite bude čas, aby si aj chalani spolu sadli a niektoré veci si vydebatovali. Sme mužstvo, ktoré, ak chce nejaké víťazstvá, tak ich musí vybojovať. Ak chceme byť úspešní, iná cesta k tomu nevedie. Do tejto situácie sme sa dostali sami, a sami sa z nej musíme dostať,“ naznačuje Országh. „Určite je to pre mňa najťažšie obdobie. Nie je to však ľahké pre nikoho. Nikto nie je s touto situáciou spokojný. Čím viac zápasov sa prehráva, tým väčšia deka na hráčov padá. Naozaj by sme potrebovali nejaké ubojované víťazstvo, aby sme sa upokojili. Nie je to ľahká situácia pre nikoho, ani pre trénera, ani pre hráča, ani pre vedenie a určite nie pre fanúšikov,“ zakončil Vladimír Országh.

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011