Nečakaná prehra Slovana s Bystricou

BK Slovan Bratislava – BK ŠKP 08 Banská Bystrica 60: 83 (9:17, 15:23, 19:26, 17:17)

Slovan po sérii zápasov s favoritmi privítal basketbalistky z Banskej Bystrice. V drese Slovana sa predstavila  po zranení aj pivotka Renáta Talajková, V stretnutí bohatom na body od prvej časti ťahali domáce za kratší koniec. Slovan nezachytil úvod, keď po polčase Bystrica viedla už o 18 bodov. Druhý polčas bol vyrovnaný, Bystričanky mali nahrané, bezpečne si udržiavali svoj náskok. Slovanu odišla streľba za dva body, keď v zápase premenil iba 14 pokusov zo 43. Naopak ich súperky bol v tejto činnosti úspešnejšie, keď premenili viac ako polovicu svojich pokusov. V obrane boli dôraznejšie, doskočili až 29 lôpt, zatiaľ čo Slovan 18.  Slovan tak nedokázal potvrdiť víťazstvo z prvého zápasu, kedy dokázal v Bystrici vyhrať 73:65. Nasleduje reprezentačná prestávka, po ktorej sa Slovan 28.11 predstaví v Košiciach proti miestnej Cassovii.

Najlepšou strelkyňou Slovana bola s 10 bodmi Lenka Slezáriková. V drese Banskej Bystrice sa najviac darilo s 20 bodmi Miroslave Mištinovej