Otvorený tréning na Tehelnom poli

By  |  0 Komentárov


Futbalový klub ŠK Slovan Bratislava pripravil pre svojich fanúšikov príležitosť navštíviť štvrtkový tréning A-mužstva. Ten bude otvorený pre verejnosť. 

Otvorený tréning sa začína vo štvrtok 28. marca o 17:30 na novom Tehelnom poli, pre fanúšikov bude otvorená tribúna A (hlavná tribúna). Priamo z tribúny zídu fanúšikovia po tréningu na ihrisko, kde sa uskutoční autogramiáda celého tímu. Tí, ktorí budú smädní alebo hladní, sa budú môcť občerstviť v bufete, ktorý bude otvorený v priestoroch A-tribúny.

Fanúšikovia  majú jedinečnú šancu pozrieť si, ako sa hráči počas týždňa pripravujú na zápas, aké cvičenia im ordinuje realizačný tím pod vedením Martina Ševelu a ako vlastne prebieha tréning lídra Fortuna ligy.

„Otvorené tréningy sú bežne zaužívané v zahraničí, a aj my sme sa už dlhšie pohrávali s myšlienkou umožniť fanúšikom nahliadnuť do toho, čo je bežne verejnosti skryté, čiže príprave tímu počas týždňa. Fanúšik vidí výkon tímu v majstrovskom zápase, ale bežne nemá priestor vidieť, čo všetko sa skrýva za prípravou a celotýždennou drinou. Preto našim priaznivcom ponúkame jedinečnú možnosť, a jeden z posledných tréningov pred šlágrom s Dunajskou Stredou si budú môcť naživo pozrieť z tribún nového Tehelného poľa. Veríme, že fanúšikovia si nenechajú ujsť túto príležitosť a podporia našich hráčov ešte pred dôležitým zápasom s Dunajskou Stredou. Okrem otvoreného tréningu sa naši priaznivci môžu tešiť aj na autogramiádu hráčov, kde sa môžu stretnúť a porozprávať s futbalistami, ktorých bežne vídajú len z tribúny. Tešíme sa na vás,“ povedal pre oficiálny web klubu marketingový riaditeľ Tomáš Straka.


Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár