Otvorený tréning na Tehelnom poli

By  |  0 Komentárov


Futbalový klub ŠK Slovan Bratislava pripravil pre svojich fanúšikov príležitosť navštíviť štvrtkový tréning A-mužstva. Ten bude otvorený pre verejnosť. 

Otvorený tréning sa začína vo štvrtok 28. marca o 17:30 na novom Tehelnom poli, pre fanúšikov bude otvorená tribúna A (hlavná tribúna). Priamo z tribúny zídu fanúšikovia po tréningu na ihrisko, kde sa uskutoční autogramiáda celého tímu. Tí, ktorí budú smädní alebo hladní, sa budú môcť občerstviť v bufete, ktorý bude otvorený v priestoroch A-tribúny.

Fanúšikovia  majú jedinečnú šancu pozrieť si, ako sa hráči počas týždňa pripravujú na zápas, aké cvičenia im ordinuje realizačný tím pod vedením Martina Ševelu a ako vlastne prebieha tréning lídra Fortuna ligy.

„Otvorené tréningy sú bežne zaužívané v zahraničí, a aj my sme sa už dlhšie pohrávali s myšlienkou umožniť fanúšikom nahliadnuť do toho, čo je bežne verejnosti skryté, čiže príprave tímu počas týždňa. Fanúšik vidí výkon tímu v majstrovskom zápase, ale bežne nemá priestor vidieť, čo všetko sa skrýva za prípravou a celotýždennou drinou. Preto našim priaznivcom ponúkame jedinečnú možnosť, a jeden z posledných tréningov pred šlágrom s Dunajskou Stredou si budú môcť naživo pozrieť z tribún nového Tehelného poľa. Veríme, že fanúšikovia si nenechajú ujsť túto príležitosť a podporia našich hráčov ešte pred dôležitým zápasom s Dunajskou Stredou. Okrem otvoreného tréningu sa naši priaznivci môžu tešiť aj na autogramiádu hráčov, kde sa môžu stretnúť a porozprávať s futbalistami, ktorých bežne vídajú len z tribúny. Tešíme sa na vás,“ povedal pre oficiálny web klubu marketingový riaditeľ Tomáš Straka.


Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011