Michal Řepík odchádza do Prahy

By  |  0 Komentárov


Michal Řepík patril v Slovane medzi najlepších hráčov. Šikovný pravák sa s vedením klubu dohodol na predčasnom ukončení zmluvy. Sezónu dohrá v pražskej Sparte, kde v minulosti pôsobil. Pre  Spartu je to cenná posila. Za Slovan odohral 51 zápasov, získal 23 bodov (12+11). V drese Slovana je aktuálne najlepším strelcom.

„Mojou motiváciou je závere sezóny pomôcť Sparte,“ hovorí pre klubový web Sparty Michal Řepík. „Zároveň som rád, že pre mňa tento ročník ešte nekončí. Slovan je ďaleko od postupu do play off a po olympijskej prestávke sa hrajú už iba dva súťažné zápasy a ja by som rád v sezóne ešte pokračoval. Presun do Sparty beriem ako ideálny variant a teším sa sem. Je to pre mňa známe prostredie a verím, že táto sezóna by mohla byť ešte dlhá,“ dodáva bývalý útočník Floridy Panthers.

Michal Řepík ešte vo štvrtok odohral posledný duel v drese Slovana na ľade  bieloruského Dinama Minsk. Hneď druhý deň po prílete jeho kroky viedli do Prahy. V popoludňajších hodinách už vybaľoval výstroj v holešovickej Tipsport arene, kde došlo k finálnemu podpisu zmluvy, ktorá platí pre záver aktuálnej sezóny. „V Sparte som vyrastal a mám k nej špeciálny vzťah. Veľmi sa teším, že pomôžem tímu a bude sa nám v závere ročníku dariť. Prvý tréning by som mal absolvovať v sobotu a verím, že budem okamžite pripravený nastúpiť aj do ostrého stretnutia,“ vraví Řepík.

 

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011