Preview: HC Slovan Bratislava – Aukro Berani Zlín

By  |  0 Komentárov


V stredu o 18.00 belasí v rámci prípravy privítajú hokejistov Aukro Berani Zlín. Vstupenky na toto stretnutie si môžete zakúpiť v sieti tickteportal.

HC Slovan

Slovan v poslednom domácom stretnutí  zdolal Spartak 3:2 po samostatných nájazdoch. Hoci sa pomalšie rozbiehal, aj vďaka výbornému Štepánkovi dokázal dotiahnuť zápas zo stavu 0:2 na konečných 2:2. Nájazdovú lotériu belasí zvládli 3:0, keď sa postupne presadili Kašpar, Buchtele a Řepík. Štepánek dobrými zákrokmi súperovi skórovať nedovil. V pondelok posilnil útočné rady Slovana Fín Ramsted, do obrany z AHL prišiel Američan Nick Ebert. Slovan sa stretne so súperom, s ktorým sa počas prípravy pravidelne stretáva.

18.08.16 HC Slovan Bratislava Zlin 5 : 2
29.07.16 Zlin HC Slovan Bratislava 2 : 3
13.08.15 Zlin HC Slovan Bratislava 2 : 3
06.08.15 HC Slovan Bratislava Zlin 3 : 2
(2 : 2)

Aukro Berani Zlín

Podobne ako v Slovane aj v Zlíne majú nového generálneho manažéra. Počas leta vedenie angažovalo Martina Hostáka, bývalého reprezentanta a v poslednej dobe aj pravidelného spolukomentátora hokejových stretnutí. Na skúšku do mužstva prišli Slováci Illo a Zagrapan, v obrane o riadnu zmluvu zabojuje aj Lotyš  Freibergs, ktorý v uplynulej sezóne pôsobil v KHL. Za Rigu odohral 38 duelov.  S mužstvom sa pripravuje aj jeho oddielový spoluhráč brankár Sedláček.

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011