Preview : HC Slovan Bratislava – Dinamo Riga

By  |  0 Komentárov


Hokejisti Slovana sa predstavia na Wingas cupe, kde odohrajú tri zápasy. Ich prvým súperom v utorok o 15.00 bude Dinamo Riga.

HC Slovan

Pre Slovan to bude šieste prípravné stretnutie. Má za sebou päť duelov, v ktorých sa mu podarilo raz vyhrať, keď porazil 3:2 s.n Spartak Moskva. V ostatných ťahal za kratší. V týchto zápasoch nastúpili viacerí juniori, pre ktorých to bola obrovská škola. Tímu chýbali viacerí hráči, ktorá sa zotavujú zo zranenia. V KHL sa Slovanu proti Rige moc nedarilo, stratil s ňou veľa potrebných bodov v boji o play-off. Na turnaji sa predstavia aj nové posily Nick Ebert a Teemu Ramstedt. Po ťažkom zranení by sa mal na ľade objaviť Marek Viedenský. Naopak Andrej Meszároš a Michal Sersen s mužstvom necestovali. V pondelok sa na zmluve s Ambri-Piotta dohodol Jeff Taffe, ktorý sa v šatni stretne s ďalším bývalým hráčom  Slovana s Nickom Plastinom.

 

Dinamo Riga

Zatiaľ čo Slovan v príprave odohral spomínaných päť duelov, Riga tri. S Lokomotivom Jaroslavľ prehrala 1:3, Jugre podľahla 2:3 s.n. a Dinamu Minsk 0:4. Riga má v kádri viacero zámorských hráčov, ktorí v minulosti obliekali dres Medveščaku Záhreb. Lessio, McMillan a T.J Gilardi. Z AHL prišili Američania Kristo, Wrenn a Kanaďan Stollery. Po Sedláčkovom odchode sa do brány postaví zámorský hráč. Brankár Justin Peters má na svojom konte 83 obchytaných duelov v NHL. Ako je u Rigy zvykom, aj napriek spomínanej enkláve zámorských hráčov jej káder tvorí jadro lotyšskej reprezentácie.

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011