Preview:HC Slovan Bratislava – Lokomotiv Jaroslavľ

By  |  0 Komentárov


V stredu sa o 19.00 v Bratislave predstaví Lokomotiv Jaroslavľ. Vstupenky na tento zápas si môžete zakúpiť v sieti ticketportál.

HC Slovan

Slovan previedol proti  Dynamu Moskva jeden zo svojich najlepších výkonov v tomto ročníku. Prvýkrát sa v sezóne presadil Lukáš Kašpar, autor dvoch gólov. Strelecký účet v KHL si otvoril Zach Boychuk. Ten odohral v drese Slovana pät duelov, pripísal si päť bodov (1+4). Proti Dynamo chýbal Jan Buchtele, s ktorým v Slovane nepočítajú, rovnako sa klub rozlúčil aj s Lukášom Kozákom. Naopak premiéru v KHL si môže odkrútiť Juraj Bezúch, ktorý so Slovanom podpísal dvojcestnú zmluvu do konca aktuálnej sezóny. Hovorí sa, že víťazná zostava sa nemení, je preto zrejmé, že  v zápase bude chýbať Radek Smoleňák. Na jeho adresu sa tréner Zakoncev vyjadril, že nie je hráčom do tretieho, či štvrtého útoku. Preto dostal v pondelok voľno.

Mazanec (Štěpánek) – Després, Ebert, Kašpar, Boychuk, Řepík – Bačík, Meszároš, Hrnka, Viedenský, Genoway – Švarný, Voráček, Hlinka, Šťastný, Skalický – Barker, Bezúch, Sádecký, Mikúš?

Domáce zápasy 

31.01.17 HC Slovan Bratislava Lokomotiv Jaroslavľ 3 : 2
(2 : 2)
11.12.15 HC Slovan Bratislava Lokomotiv Jaroslavľ 0 : 1
25.11.14 HC Slovan Bratislava Lokomotiv Jaroslavľ 1 : 3
08.12.13 HC Slovan Bratislava Lokomotiv Jaroslavľ 5 : 3
25.11.12 HC Slovan Bratislava Lokomotiv Jaroslavľ 3 : 2

Lokomotiv Jaroslavľ

Lokomotiv sa v KHL považuje za jeden z top tímov. Zatiaľ, čo v minulosti ho zdobila prepracovaná defenzíva, tento rok to nie je to Loko, na aké sme boli v obrannej činnosti zvyknutí. Hovoria o tom viaceré faktory. Ideálnu formu v aktuálnej sezóne nemá brankár Murygin, ten je momentálne zranený. V hre v oslabení je Jaroslavľ vôbec najslabší v celej KHL, čo nebývalo zvykom. V ich prípade zaujalo aj negatívne skóre 65:68. Ani presilovky nie sú doménou Lokomotivu. Ich hra je založená na forme viacerých kľúčových hráčov, kanadské bodoévanie vedie obranca Kronwall. Produktívny prvý útok Kozun, Kontiola, ale postráda Maxima Talbota, ten je zranený. Napriek tomu silu Jaroslavľu pocítili hráči Jokeritu, ktorí svojmu súperovi na svojom ľade podľahli.

23.10.17 Jokerit Lokomotiv Jaroslavľ 3 : 4
21.10.17 CSKA Moskva Lokomotiv Jaroslavľ 2 : 3
(2 : 2)
19.10.17 Lokomotiv Jaroslavľ Nižnekamsk 1 : 2
15.10.17 Lokomotiv Jaroslavľ Čerepovec 6 : 5
(5 : 5)
13.10.17 Lokomotiv Jaroslavľ Bars Kazaň 6 : 2

Reč čísiel

HC Slovan Bratislava

Počet bodov: 25b

Celkové skóre: 51:82

Bilancia doma: 5-1-4-3 (legenda: výhra – výhra po predĺžení/s.n. – prehra po predĺžení/s.n. – prehra)

Forma z posledných piatich zápasov: 1-0-0-4 (legenda: výhra – výhra po predĺžení/s.n. – prehra po predĺžení/s.n. – prehra)

Najlepší strelec: 7 gólov Marek Viedenský

Najlepší nahrávač: 14 asistencií  Radek Smoleňák

Najproduktívnejší hráč: 19 bodov Radek Smoleňák

Najvyťažovanejší hráč: 21:08 minút Nick Ebert

Najtrestanejší hráč: 39 minút Andrej Šťastný

Celkový počet trestných minút: 379 minút

Úspešnosť brankárov: Marek Mazanec 90.3%, Jakub Štěpánek 92.2%

Počet strelených gólov v presilovkách/oslabeniach: 23/1

Úspešnosť presiloviek/oslaboviek: 22.3%/ 83.6%

Zranení hráči: Nikto

Lokomotiv Jaroslavľ

Počet bodov: 42 b

Celkové skóre: 65:68

Bilancia vonku: 3-1-0-1 (legenda: výhra – výhra po predĺžení/s.n. – prehra po predĺžení/s.n. – prehra)

Forma z posledných piatich zápasov: 2-2-0-1 (legenda: výhra – výhra po predĺžení/s.n. – prehra po predĺžení/s.n. – prehra)

Najlepší strelec:  7 gólov Daniil Apalkov, Petri Kontiola

Najlepší nahrávač: 14 asistencii Staffan Kronwall

Najlepší hráč: 19 bodov Staffan Kronwall

Najvyťažovanejší hráč:21:14 minút Jakub Nakládal

Najtrestanejší hráč:47 minút Iľja Ljubiškin

Celkový počet trestných minút:374 minút

Úspešnosť brankárov: Alexander Sudnicin 91.8%, Alexej Murygin 89.4%

Počet strelených gólov v presilovkách/oslabeniach: 15/0

Úspešnosť presiloviek/oslaboviek: 15.6%/67%

Zranení hráči: Maxim Talbot, Alexej Murygin, Artur Kayumov

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011