ŠK Slovan Bratislava – ŽP Šport Podbrezová 2:1 (1:0)

Gól : 27. Milinkovič (pen.), 49. Mészáros – 81. Migaľa

ŠK Slovan: Perniš – Niňaj, Gorosito, Saláta – Mészáros, Milinkovič (89. Čermák), Simović, Štefánik, Lásik (73. Čikoš) – Soumah (85. Ďuriš), Peltier.

Podbrezová: Penksa – Minčič, Migaľa (89. Nosko), Vaščák, Podio – Kupčík, Greško, Richnák (70. Škutka), Nworah – Šlapák (62. Jur. Pančík), Hovančík.

Žlté karty : 74. Migaľa (POD), 77. Podio (POD)

Rozhodovali: Vlk – Tomčík, Chládek.

Diváci: 1153.

Slovan začal napĺňať svoj trojbodový cieľ už v 27. minúte, kedy mal možnosť pokutového kopu po faule na Soumaha. Navrátilec do zostavy Milinkovič ju poslal po ľavej ruke brankára hostí a Slovan viedol 1:0. Druhý gól pridali belasí krátko po začatí druhého polčasu. Opäť v tom mal prsty Soumah, ktorý sklepol loptu pre Mészárosa a ten si so svojou príležitosťou poradil ako mal. V 69. minúte po strele Štefánika zvonilo iba brvno, hostia udreli nečakane deväť minút pred koncom. Migaľa hlavičkou nedal Pernišovi šancu a znížil na 1:2. Viac gólov už nepadlo a tak si Slovan pripisuje konečne na domácom ihrisku plný počet bodov. Smutné je, že toto víťazstvo videlo iba 1153 divákov…