Puliš presvedčil Říhu, so Slovanom podpísal ročný kontrakt

By  |  0 Komentárov


Radovan Puliš prišiel do Slovana z Medveščaku Záhreb, kde neuspel na skúške začiatkom augusta. “Nevyšlo to tam, nejaké veci sa pokazili. Veľmi som tam ani nechcel zostať, napokon som prišiel do Bratislavy. Nechcem povedať, že ma vyhodili, nech si to každý preberie ako chce,” povedal nám o neúspešnom angažmá po prvom zápase v Bratislave. V drese Slovana následne odohral viacero prípravných zápasov, v ktorých mal presvedčiť trénera Slovana Miloša Říhu. Tento cieľ napokon splnil, s belasými totiž podpísal ročnú zmluvu. Informoval o tom jeho agent na sociálnej sieti Twitter.

pulis

Puliš je rodákom z Hliníka nad Hronom, narodil sa 17. septembra 1991. V drese HKM Zvolen sa v minulej sezóne stal s 30 gólmi najlepším kanonierom základnej časti extraligy. Talentovaný zakončovateľ nedávno fanúšikov belasých potešil vyhlásením, že hrať za Slovan vždy túžil. “Slovan je veľké mužstvo. Vždy som chcel hrať v jeho drese a som rád, že sa mi to splnilo, aj keď iba v prípravnom zápase. Pre mňa to veľa znamená. Môj otec aj môj starký vždy fandili Slovanu. Obaja sa veľmi tešili, keď mi ponúkli zabojovať o zmluvu.” Veríme, že si Radovan v novej sezóne získa divákov aj svojou hrou.

 

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011