If you are like me you are a hard gainer. It is just impossible for you to grow muscle in a reasonable amount of time. What is the solution? Of course, your diet and training must be perfect. But what about the rest? Pray to the muscle gods? No, you might have to think about anabolic steroids. At musclebro.co you can find many reviews and valuable advice on how toget bigger and stronger.

Rokovania s Ďalogom sú vo finiši, nasúpiť by mohol už v prvom domácom zápase

By  |  1 Komentár


Zdá sa, že tréner hokejistov Slovana Miloš Říha bude mať vytúženú posilu do obrany v košiari už čoskoro.  „Chceme sa posilniť v obrane. Máme záujem o Mareka Ďalogu. Bola by to pre nás veľká posila, ktorá by uzatvorila káder,“ toto povedal český kormidelník po zápase s Medveščakom Záhreb.

Ľady sa odvtedy pohli a v pondelok pred odletom na prvé dva zápasy sezóny tréner Říha poskytol ďalšiu bližšiu informáciu. „Jednáme s ním. Je škoda, že s nami Marek nemohol letieť na prvý trip, ale to rokovanie vyzerá nádejne. Ak sa nestane nič neočakávané, tak by mohol nastúpiť v prvom zápase na domácom ľade.“

27- ročný rodák zo Zvolena, ktorý naposledy obliekal dres Kazane, by tak mohol definitívne uzavrieť káder belasých pre sezónu 2016/17.

Koláž: slovanpositive

1 Komentár

  1. Fresky1

    Fresky1

    22. augusta 2016 at 20:11

    Tá fotomontáž no mám dosť 😀 a škoda na prilbe 🙂

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.