Rozpúta Soumah bitku dvoch belehradských veličín?

By  |  0 Komentárov


Dni Seydoubu Soumaha sú v Slovane zrátané. O futbalistu Guiney prejavil eminentný záujem Partizan Belehrad, ktorý so Slovanom rokoval, niektoré srbské médiá dokonca hovoria už o hotovej veci. Na sociálnej sieti youtube sa dokonca objavilo video, oslavujúce príchod Soumaha do metropoly Srbska, ktoré hovorí o tom, že Soumah sa stal hráčom Partizanu. Tento fakt potvrdil aj samotný hráč na svojom Instagrame.

Problémom by však napokon mohli byť financie. Trhová cena Soumaha sa pohybuje v rozmedzí od 1,2 milióna eur do 1,5 milióna. „Rokujeme, Slovan nie je ochotný znížiť cenu. Je to veľa peňazí, sme ochotní ísť nad naše pomery, ale nemôžeme si dovoliť preháňať. Soumah chce ísť k nám, nehral ani prvé predkolo, ale ak sa nedohodneme, zrejme nepríde,“ povedal pre web mondo.rs Miloš Vazura, riaditeľ Partizanu.

Rétorika prezidenta „grobarov“ sa však zmenila po tom, čo sa dozvedel, že o Soumaha má záujem aj večný rival Crvena Zvezda Belehrad. Zástupcovia klubu sa podľa našich informácií objavili v Bratislave, aby rokovali s Ivanom Kmotríkom ml. o predaji guinejského reprezentanta a na rozdiel od Partizanu nemienia šetriť. Finálna cena by sa mala pohybovať na úrovni 1,8 milióna eur. Najlepší strelec uplynulého ročníka Fortunaligy by tak mohol skončiť o kúsok ďalej. To však Vazura nechce pripustiť. „Sme v kontakte priamo s hráčom, ktorý chce ísť iba k nám. So Slovanom sme takmer dohodnutí, zostáva doriešiť iba detaily,“ dodal prezident Partizanu pre rs.n1info.com.

Kde teda Soumah skončí? Ak sa naozaj potvrdí záujem Crvenej Zvezdy a hráč presúpi k „Delije“, bude na ihrisku i tribúnach opäť o jeden dôvod navyše k tomu, aby medzi oboma klubmi zavládlo športové i nešportové súperenie. Treba dodať, že pri Soumahovej minulosti bude mať aj samotný hráč čo robiť, aby belehradské prostredie zvládol a to nielen na trávniku a v kabíne.

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011