Prvoradý je oddych, zmeny v kádri ale nie sú vylúčené, hovorí Vladimír Országh

By  |  0 Komentárov


HC Slovan dokázal z posledných troch zápasov vyhrať jediný, keď zdolal Sibir Novosibirsk 3:2. Proti Lokomotiv a Barysu ťahal za kratší koniec. „Chalanom slúži ku cite, že bojovali až do konca,v tretej tretine sme chceli spraviť niečo s výsledkom, Barys ale dobre bránil. U takýchto súperov ale bojovnosť nestačí, zhodnotil zápas Vladimír Országh a dodal, „Možno potrebujeme väčší kumšt, kľud v zakončení, väčšiu dravosť pred bránou. Ale ako som povedal, nemám hráčom čo vyčítať. Mali sme nabitý kalendár, cez reprezentačnú prestávku si musíme oddýchnuť.“ V úvode druhej časti poslal Slovan do vedenie Červený. Potom ale hrali hostia viacero presiloviek, to hráčom, ktorí sú určení na oslabenie uberalo sily. Na oplátku, tí, ktorí oslabenia nehrali, vyšli z tempa. „Viedli sme 1:0, potom ale prišli zbytočné fauly, z presilovky o dvoch hráčov sme inkasovali. Navyše prišli ďalšie vylúčenie, ktoré dodali súperovi momentum, vďaka ktorému otočil skóre zápasu, tento zápas bol veľmi podobný tomu s Jaroslavľou, pykali sme za chyby, ktoré súper potrestal, myslí si tréner Slovana.

Hráči majú pred sebou reprezentačnú prestávku, počas ktorej sa niektorí predstavia v národných dresoch. Za Česko nastúpia Červený so Řepíkom, v drese Slovenska štvorica Lunter, Sukeľ, Grman a Sersen. „Ako som už povedal, my si musíme hlavne odpočinúť, hráči majú dva dni voľno, potom budeme mať rekondičné tréningy. Budeme dúfať, že sa nik v reprezentácii nezraní. Pre chalanov je to veľká vec, budú hrať medzinárodné zápasy, čo im doprajeme. My sa musíme dobre nachystať na ďalší trip, ktorý nás čaká po tejto reprezentačnej prestávke“, prezrádza najbližší program šéf lavičky Slovana. Slovan na tripe čakajú ťažké zápasy, ten prvý pri Kazani, ďalšími súpermi Slovana budú Neftechimik Nižnekamsk, Torpedo Nižnij Novgorod a CSKA Moskva. Ideálne by bolo doviesť nejaké body a zlepšiť sa vo viacerých činnostiach.„Zlepšiť sa treba vo všetkom, ale myslím si, že po zápasoch vo Viedni sme zlepšili defenzívu, ale treba byť efektívnejší v útoku. Treba byť aktívnejší a viac sa tlačiť do brány“, vie lodivod Slovana. Počas týždňa sa bývalý hráč Slovana objavil na waiver listine, Slovan má podľa Országha úzky káder, navyše v mužstve skončil Patrik Virta. Či do mužstva príde spomínaný Boychuk alebo niekto iný vidí kormidelník belasých takto: „Áno, zaregistrovali sme správu o Boychukovi. Manažment o tom vie, uvidíme ako sa vyjadri aj samotný hráč. Nejakí hráči sú v jednaní, pokiaľ nie sú tu, nemôžeme hovoriť o konkrétnych menách. Nedávno prišiel Jeglič, bolo na ňom vidieť odhodlanie, ale je aj vidno osemesačný herný výpadok. Je to však dobrý hráč, veríme, že nám pomôže smerom dopredu. Momentálne potrebuje čas na získanie hernej praxe.

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011