ŠK Slovan s ďalším víťazstvom

Od prvej minúty mal Slovan loptu na svojich kopačkách. Už v prvej minúte mohol skóre otvoriť Čavrič. Vzápätí v dvoch dobrých príležitostiach neuspel Šporar. Gól sa mu podarilo dať v 24. minúte, keď dobre zakombinoval s de Kampsom. Už dve minúty sa do príležitosti dostával Čavrič, ktorý sa zbavil obrancu súpera, ale mieril tesne vedľa brány. Druhý gól belasých nepridal Moha, ktorému strelu zmaril Nwolokor. V úvode druhého polčasu Michalík fauloval Mohu, dostal druhú žltú kartu, čím oslabil svoj tím. Slovan kontroloval priebeh zápasu, hra sa však kúskovala, hlavný rozhodca Ziemba udelil viacero žltých kariet. V 71. minúte prišiel na ihrisko Strelec, vo svojej prvej šanci hlavičkoval nad. Štyri minúty pred koncom Mohovu strelu Nwolokory vyrazil na roh. Slovan po výhre nad Sereďou zvýšil náskok nad Dunajskou Stredou na 14 bodov, tá prehrala v Trnave 3:1

ŠKF iClinic Sereď – ŠK Slovan Bratislava 0:1 (0:1)

Gól: 24. Šporar

Žlté karty: Michalík, Morong – Šporar, Medveděv, Dražič, Bajrič

Červená karta: Michalík po druhej žltej

ŠKF iClinic Sereď: Nwolokor – Menich, Michalík (C), Ba, Hučko – Pankarićan, Adekuoroye – Morong, Lačný, Špehar (57. Mečiar) – Kuzma (74. Ulrich).

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Medvěděv, Bajrić, Božikov, Suchockij – de Kamps – Čavrić (90. Cmiljanič), Dražić (82. Guzmics), Holman (71. Strelec), Moha – Šporar

Rozhodca: Ziemba – Weiss, Jenčura