ŠK Slovan Bratislava – MŠK Žilina 1:0 (0:0)

Žlté karty: Soumah Pečovský, Vavro, Káčer

ŠK Slovan Bratislava: Mucha – Kotula, Saláta, Sekulić, Ligeon (79. Oršula) – de Kamps (60. Scott), Savičevič – Soumah, Kubík, Schet  (68. Cleber)– Priskin.

MŠK Žilina: Volešák – Mabouka, Vavro, Králik, Mazáň – Škvarka (60. Káčer), Diaz, Pečovský – Špalek, Hlohovský (75. Mandiangu), Otubanjo (50. Ceesay).

Rozhodovali: Hrčka – Balko, Benko.

Návšteva: 1264

Úvod stretnutia bol opatrný z obidvoch strán.  Po rohovom kope strieľal z poza šestnástky Soumah. S jeho pokusom Volešák veľa práce nemal. Slovanisti mali prvých 10 minút loptu viac na svojich kopačkách, Žilina postupne hru vyrovnala. V 20.minúte však Vavro hasil vo vlastnom pokutovom území pred Kubíkom. Pokutový kop sa nepískal. Po polhodine centroval z pravej strany Pečovský, Hlohovskému zakončenie nevyšlo podľa predstáv. Slovan odpovedal kolmou prihrávkou od Savičeviča na Priskina, ktorému možnosť zmaril včasným vybehnutí Volešák. V prvom dejstve prevládala defenzíva oboch mužstiev nad ich ofenzívou.

Druhý polčas otvorila Savičevičova strela, ktorá iba tesne minula cieľ. Medzi šestnástkový futbal z prvého polčasu pokračoval aj po hodine hry. Obe mužstvá neriskovali, hrali na istotu, brankári na oboch stranách veľa práce v zápase nemali. Až prišla 67. minúta, keď Soumahovu strelu jemne tečoval Vavro loptu, tá skončila za bránkovou čiarou – 1:0. Žiline sa v záverečnej snahe vyrovnať nepodarilo. Tréner Ivan Vukomanovič tak absolvoval na lavičke víťaznú premiéru.