ŠK Slovan Bratislava – MFK Zemplín Michalovce 1:0 (1:0)

ŠK Slovan Bratislava: Mucha – Sekulič, Rundič, Savičevič (69.Kóňa), De Kamps, Kubík, Soumah (88. Vitttek), Oršula (75.Damnjanovič), Saláta, Priskin, De Sa

MFK Zemplín Michalovce: Kira – Šimčák, Žofčák (59.Serečin), Sipľak, Regáli (79.Kushta), Danko, Koscelník, Sedlák, Kavka, Qose, Dimitriadis (59.Bragin)

Rozhodca: Očenáš – Hrčka, Chládek

Návšteva: 512

Od prvej minúty belasí nenechali nič na náhodu. Už v 9. minúte Sekuličovu akciu dokončil Priskin 1:0.  O pár minút De Saovi zmarili možnosť Kira. Ten istý hráč neuspel ani v druhej príležitosti, keď mieril iba do bočnej siete. Brankár Mucha musel prvýkrát vážnejšie zasahovať v 40. minúte, keď Dankovu strelu vytlačil na roh. Prvý polčas sa skončil 1:0.

Druhý polčas sa niesol v podobnom duchu ako ten prvý. Hra sa odohrávala najmä v strede ihriska. V 53. minúte centroval z pravej strany De Sa, Kubík hlavičkoval nad. Po hodine hry sa do dobrej príležitosti dostal striedajúci Serečin. Mucha výborným zákrokom zabránil vyrovnávajúcemu gólu. Dvadsať minút pred koncom  mohol pridať druhý gól Slovana De Sa, ten miesto strely volil center, ktorý mu Kira chytil. Svoju premiéru v A mužstve belasých si odkrútil Damnjanovič, ktorý nastúpil na záverečných pätnásť minút. Hneď sa mohol zapísať do streleckej listiny, jeho technickú strelu brankár hostí kryl. Slovan po výsledku 1:0 postúpil do finále Slovnaft cupu.