Slovan po otočke zdolal Zlaté Moravce

Slovanu nezačal náporom ako má vo zvyku. V 17. minúte po rohu hostí prišiel v pokutovom území faul na Ugrelu. Ďubek z pokutového kopu otvoril skóre. Netrvalo dlho, aby Slovan zápas otočil. V 28.minúte  Šporar presnou strelou vyrovanal. O tri minúty neskôr Moha krásnou strelou trafil vinkel Krnáčovej brány.  Slovan mohol v závere polčase zvýšiť, Šporar v dobrej šanci po Ljubičičovej prihrávke minul. Krnáč následne chytil  po Holmanovom rohu Ljubičičovu hlavičku.

V druhom polčase sa Slovan snažil pridať tretí upokojujúci gól. Po hodine hry sa do brejku dostali domáci, Moha po Šporarovej nahrávke trestuhodne prestrelil. O pár minút  sa technickou strelou snažil Krnáča prelobovať Dražič. V 70. minúte sa v šestnástke prebíjal Šporar, toho obrana súpera  zastavila faulom. Sám faulovaný hráč zvýšil na 3:1. Slovan bol pri chuti, Moha po Čavričovej nahrávke pred Krnáčom neuspel. Po výhre 3:1 si Slovan udržal prvé miesto v tabuľke.

ŠK Slovan Bratislava – FC ViOn Zlaté Moravce 3:1 (2:1)

Góly: 28.Šporar, 31. Moha 71. Śporar 11m – Ďubek 11m

Žlté karty: Bajrič, Božikov – Richtárech, Ďubek

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Apau, Bajrić, Božikov,  Suchockij – Ljubicić, de Kamps (69. Čavrić) – Holman (84. Savičevič) – Moha, Šporar, Dražić.

FC ViOn Zlaté Moravce: Krnáč –  Čögley, Práznovský, Banovič, Chren(86. Karlík) – Paixao da Silva, Richtárech (77. Dimitrijevič), Ľupták, Brašeň – Ďubek (70. Duga) – Urgela. .

Rozhodca: Ziemba – Weiss, Hrmo