Do Slovana mieri reprezentačný obranca

By  |  0 Komentárov

Bratislavský Slovan vystuží svoje rady o reprezentačného obrancu. Z Liberca sa do hlavného mesta presúva 25-ročný obranca Adam Jánošík. Ten posledné tri sezóny odohral v Českej extralige, v dresoch Chomutova a Liberca. Okrem toho si vyskúšal aj pôsobenie v zámorí.

 „Opustiť Liberec je pre mňa veľmi ťažké, ako mladý som tu vstúpil do veľkého hokeje, ale KHL je pre mňa nová výzva,“ vysvetľuje pre klubový web hcbilitygri.cz. slovenský reprezentant Adam Jánošík. „Prvý kontakt so Slovanom prebehol, keď som bol po Majstrovstvách sveta na dovolenke. Kluby sa medzi sebou spojili a nakoniec sa to celé vyvinulo tak, že odchádzam do Bratislavy,“ dodáva 25-ročný zadák , o ktorého mal veľký záujem tréner Vladimír Országh, ktorý ho viedol už v národnom drese. „To pre mňa veľa znamená, rád by som mu ten záujem oplatil výkonmi na ľade,“ pokyvuje Adam Jánošík.

„Veď som nemal čo stratiť, v Liberci som bol celú dobu šťastný. Ak by ma tréner do Bratislavy nepustil, nemal by som dôvod hnevať sa. Predo mnou sa objavila nová výzva. Nakoniec sa to vyvinulo takto a ja si budem môcť vyskúšať KHL,“ teší slovenského obrancu, ktorý sa na novou súťaž teší. „Mám od nej veľké očakávania. Hlavne verím, že so Slovanom zažijeme úspešnú sezónu,“ vraví.

Slovan ešte stále dlží svojím hráčom na výplatách za minulú sezónu, ale Jánošík v tomto prípade strach nemá. „Verím, že tam všetko bude fungovať. Zázemie a všetko okolo klubu tam majú jedno z najlepších v celej KHL. Ide iba o to, aby si všetko sadlo a začalo klapať tak, ako má. Verím, že sa to podarí,  a že sa nám bude dariť,“ praje si zadák, ktorý opúšťa Bielych Tigrov po dvoch vydarených ročníkoch.

„Je to pre mňa moc zložité. Zažil som tu veľa krásnych rokov. Verím, že sa sem ešte vrátim, a že to nie je moja posledná kapitola v Liberci. Rovnako, ako som tu ako mladý začal, v budúcnu by som sa sem ešte raz vrátil. Ako som som hovoril, od trénera Pešána  mám k prípadnému návratu dvere otvorené a veľmi si toho vážim,“ zakončuje slovenský reprezentační zadák a účastník troch z posledných štyroch svetových šampionátov.

 

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011