ŠK Slovan Bratislava – AS Trenčín 3:1 (1:0)

Góly: 12. Priskin, 59. Čavrič, 69. Savičevič – 65. Janga

Žlté karty: Vernon  –  Adekunle, Šulek, Udeh

ŠK Slovan Bratislava: Mucha – Sekulič, Saláta, Rundič, Kubík – Kóňa, Savičevič – Oršula (70. de Sa), Soumah (88. Vittek), Priskin – Čavrič (83. Vernon)

AS Trenčín: Chovan – Šulek, Udeh, Kleščík, Julien (70. Mance) – Lawrence – Adekunle (75. M. Klooster), Zubairu (46. Paur), Ubbink, Beridze – Janga

Rozhodca: Vlk – Vorel, Lieskovský.

Slovan vstúpil do zápasu dobre. Už v piatej minúte mohol skóre zápasu otvoriť Kóňa. Jeho pokus  Chovan vyrazil do žrde na roh.O pár minút neskôr Soumah ponúkol šancu Priskinovi, ten sa nemýlil 1:0. Trenčín mohol zaznamenať gól do šatne. Zubairu vychytal Mucha.

V druhom polčase pohrozil Trenčín akciu Jangu s Beridzem. Druhý menový nedokázal vyrovnať. Po hodine hry udrelo na domácej strane. Savičevičov pokus dokázala obrana Trenčínu zblokovať. Čavričova dorážka skončila v sieti 2:0.  Trenčania dokázali na tento gól odpovedať Jangom, ktorý znížil na rozdiel jediného gólu. Dvojgólové vedenie belasým prinavrátil Savičevič, ktorý si zopakoval spolusprácu s Čavričom 3:1. Slovan si vedenie ustrážil, postúpil v Slovnaft cupe do semifinále.v ňom sa stretne so Zemplínom Michalovce.