Tesná prehra v metropole Bieloruska

HC Dinamo Minsk – HC Slovan Bratislava 3:2 (0:1 ,1:0, 2:1)

Góly:  32. Kovyršin (Pavlovič, D. Osipov), 44. Karaban (Šarangovič, Linglet), 45. Q. Howden (Skille) – 11. Hecl (Meszároš), 45. Řepík (Černý, Boychuk)

HC Dinamo Minsk: M. Karnauchov – Lisovec, Gragnani, D. Osipov, Korobov , Šinkevič, Chenkel, Znacharenko – Fontaine, Q. Howden , Skille – Kovyršin, Pavlovič, Stepanov – A. Volkov, Kitarov, Drozd – Šarangovič, Linglet, Karaban.

HC Slovan Bratislava: Štěpánek  Hedera, Meszároš, Bačík, Després, T. Voráček, Černý, Sersen – J. Mikúš, Boychuk, Řepík – A. Šťastný, Skalický, Garbutt – Réway, Šerbatov, Genoway – Hecl, M. Sloboda, Sádecký – Hrnka

Rozhodovali: Soin, Odins – Tomilov, Gordenko. Vylúčení: 4:3 presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0

Prvých desať minút bolo v réžii Minsku. Slovan po Heclovom góle využil presilovku, aby napriek streleckej prevahe domácich 16:3 vyhral prvú tretinu. V druhej časti mala hra dobré tempo, aktívni domáci nevyužili presilovku. Vyrovnávajúci gól dosiahli v polovici stretnutia po opakovanej strele Kovyršina. V závere tretiny sa do dobrej šance dostal Réway. Minsk sa dvomi rýchlymi gólmi v úvode záverečnej časti dostal do vednia, na čo Slovan dokázal odpovedať Řepíkom.