Tommi Taimi sa vracia domov

By  |  0 Komentárov


Fínsky obranca Tommi Taimi po ukončení zmluvy so Slovanom, za ktorý pre zdravotné problémy odohral iba 13 zápasov si našiel nový klub. Na zmluve do roku 2020 sa dohodol s fínskym mužstvom Ässät Pori. „Je to pre nás výborná správa, keďže sa k nám vracia hráč, ktorý u nás vyrastal“, povedal pre klubový web športový manažér Jari Korpisalo. V Pori sa Taimi tešil v roku 2003 z majstrovského titulu.

„Návrat do Pori pre mňa veľa znamená. Vynárajú sa mi krásne spomienky. Ako odchovanec klubu mám toto mužstvo v srdci. Keď sa naskytla možnosť návratu neváhal som. Veľkú rolu v rozhodovaní hrala aj rodina“, zneli prvé slová fínskeho obrancu. Ten sa pripojil k mužstvu, s ktorým trénuje. Nastúpiť bude môcť, hneď ako dostane medzinárodné pracovné povolenie, ktoré je v Fínsku potrebné.

V KHL si Taimi na svoje konto pripísal 70 zápasov, zaznamenal 26 bodov (8+18) vystriedal tri celky – Amur Chabarovsk, Kunlun Red Star a HC Slovan Bratislava.

 

 

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011