V hľadáčiku Slovana záložník Christopher Martins Pereira a bývalý hráč AS Trenčín Madu

By  |  0 Komentárov

Už budúci týždeň v stredu 5.6.2019 sa pre Slovan začína príprava na novú sezónu. S určitosťou sa do nej nezapoja hráči, ktorí si budú plniť reprezentačné povinnosti. Vasil Božikov, Dominik Greif, Dávid Holman, David Strelec a Andraž Špora. Vedenie Slovana už ďalej nepočíta so službami Steffana Stangla. Do prípravy by sa mal zapojiť aj Erik Daniel.

V súvislosti s možnými posilami Slovana, portál https://www.calciomercato.it priniesol informáciu, podľa ktorej sa Slovan zaujíma o 22-ročného reprezentačného záložníka Luxemburska Christophera Martins Pereiru, ktorý je kmeňovým hráčom Olympique Lyon, ale v minulej sezóne pôsobil na hosťovaní v Troyes. V ich drese nastúpil v 27 zápasoch, pridal dva góly a na šesť prihral. Hodnota hráča je 800 000 EUR, Lyon však zaňho požaduje tri milióny EUR.

Okrem toho majú belasí údajne záujem o 23-ročného Kingsleyho Madua, ktorý končí svoje pôsobenie v Belgicku, kde patril klubu Zulte Waregem, počas sezóny hosťoval v KSV Roeselare.

Titulné foto zdroj :www.lyonmag.com

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.