Viedenský opúšťa Slovan

By  |  0 Komentárov


Marek Viedenský odohral v Kontinentálnej hokejovej lige v drese Slovana tri ročníky. V nich si v 122 zápasoch pripísal 53 bodov (23+30).  Raz sa s mužstvom prebojoval do plaz-off. Jeho kroky vedú do Česka, kde sa dohodol na spolupráci s HC Oceláři Třinec. Informuje  oficiálny web Třinca. Ten mal o Viedenského záujem už v januári.

„Som veľmi spokojný, že som sa dohodol s Oceliarmi, keď sa to nedopadarilo pred play off. Už vtedy som sa tešil, že by som mohol hrať o najvyššie priečky. A po zisku strieborných medailí som rád, že rovnako teraz môžem povedať, že idem do tímu s najvyššími ambíciami. Dúfam, že spoločne môžeme dosiahnuť niečo zaujímave. V Třinci už som raz bol. Pred dvomi rokmi sme tu hrali so Slovanom prípravný turnaj a už vtedy sa mi tu páčilo,“ uviedol Marek Viedenský.

Musíte byť prihláseny pre vkladanie komentárov Login

Pridať komentár

Sports and Local answers family members of the Chi Omega Alumnae are (strip one custom dodgers jersey, From continue to) Barb Pizzuti Foulkes (Kent situation U.) zach britton jersey, Lois Krichbaum Deskin (Denison u nick castellanos jersey.), Elaine Dripps Gorant (Kent indicate U) alcides escobar jersey, Margie thomas Patterson (Westminster college), Peggy Keeney Zampini (Kent think U.), (short period two, From to the left) janet Reese Vestal (Westminster classes), Lynne Marchiore Janis (Kent state government U) cheap china jerseys, Wendy Axelson Taylor (ohio U), denise Pazur Morris (Marietta college), Connie Herbert Selby (tennesse U), Madeline McDermott Romeo (kansas U), Jean Hayes Hassell (kentkucky U), Anita Edenfield Huston (Denison) and as a consequence (strip three cheap mlb jerseys, From left over) : Ann Keck Costantini (Ohio maintain U.), Nancy Gibson Hauser (Thiel tech school), Maribeth Harry (Wittenberg you), carol Cooper Fithian (Kent stage U), bliss M. Of the southwest), Karen Peper Kinney (Marietta university and college) custom mlb jerseys, Wynetta Scmidt Perrotta (Westminster university and college) in addition to Elaine Gorence Pike (Kent circumstances U). Published on sept 23, 2011