Hokejbalisti s polovičným úspechom (FOTO)

Hokejbalisti Slovana sa v rámci Západoslovenskej hokejbalovej ligy predstavili cez víkend v dvoch zápasoch. V tom prvom v sobotu hostili v dohrávke tabuľkového suseda Iepurii DNV, ktorému podľahli po vyrovnanom priebehu nešťastným gólom v záverečnej tretine. V druhom zápase u ďalšiehio zástupcu z DNV však už dokázali triumfovať po divokom priebehu.

HBT Slovan Bratislava – Iepurii Devínska Nová Ves 3:4 (1:1,1:1,1:2)

Góly: 12:37 Nemec (Stopiak), 19:30 Zelenák (Lovaš) PP 40:12 Čerňanský (Lovaš, Zelenák) – 3:28 Jašo (Hulík), 25:42 Danko, 35:47 Ortcykr (Muráni, Pisár) PP, 35:51 Cibula (Brenner)

Slovan:  Harant – Stopiak – Čerňanský, Maňko – Štefaňák, Nemec – Jankovič – Divald, Zelenák – Guba – Lovaš, Krajmer – Post – Habšuda.

Hlasy po zápase:

Michal Drobný, tréner HBT: „Dohrávku sme začali zle. Rýchlo sme prehrávali 1:0, ale mužstvo to nabudilo a skóre sme otočili. Do poslednej tretiny sa išlo za stavu 2:2, žiaľ pribrzdil nás nešťastný faul a inkasovaný gol na konci oslabenia. Žiaľ, ako sa neskôr ukázalo, o zápase rozhodol šťastný gól súpera, ktorý padol 4 sekundy po tom treťom. Som rád, že mužstvo oslabené o niekoľkých hráčov základnej zostavy ešte zabojovalo a kontaktným gólom sme vykresali iskričku nádeje. Skúseny súper si už ale náskok udržal do konca. Žiaľ, tento rok sa stávame špecialistami na to, ako pokaziť dobre rozohratý zápas so súpermi silnej štvorky. Na tomto musíme do play-off zapracovať.“

Iepurii Devínska Nová Ves – HBT Slovan Bratislava 5:9 (1:2,3:3,1:4)

Góly: 01:47 Kemény, 19:21 Nociar (Graus), 21:14 Glod (Melichar), 22:39 Melichar (Kovačič) PP, 38:45 Glod (Kovačič) – 04:37 Jankovič (Kopecký, Šfefaňák), 10:06 Štefaňák (Kopecký), 15:22 Štefaňák (Kopecký), 18:15 Jankovič (Štefaňák), 22:58 Štefaňák (Kopecký), 37:58 Stopiak (Nemec), 38:17 Divald (Lovaš, Stopiak), 39:11 Divald (Lovaš), 43:24 Post (Štefaňák) PP

Slovan: Sebestyén (23. Harant) – Furek – Jančovič, Stopiak – Čerňanský, Divald – Nemec – Lovaš, Štefaňák – Jankovič – Kopecký, Krajmer – Post – Habšuda.

Michal Drobný, tréner HBT: „Náš druhý víkendový zápas sme začali opäť zle, už v druhej minúte sme prehrávali. Potom sme štyrmi gólmi zápas otočili a zdalo sa, že sa hra bude niesť jasne v našej réžii. Žiaľ, častými oslabeniami a zbytočnými chybami sme si nechali streliť tri góly a zápas dostal iný rozmer. Takéto veci by sa nám nemali stávať a musíme sa z nich poučiť. Do poslednej tretiny sme išli s jednogólovým vedením s jasným cieľom zápas dohrať bez zbytočných komplikácií. Podarilo sa nám sţreliť tri rýchle góly a to rozhodlo tento bláznivý zápas.“

[Best_Wordpress_Gallery gallery_type=“thumbnails“ theme_id=“1″ gallery_id=“235″ sort_by=“order“ order_by=“asc“ show_search_box=“0″ search_box_width=“180″ image_column_number=“5″ images_per_page=“30″ image_title=“none“ image_enable_page=“1″ thumb_width=“180″ thumb_height=“90″ gallery_name=“DNV_HBT“ thumb_click_action=“undefined“ thumb_link_target=“undefined“ popup_fullscreen=“0″ popup_autoplay=“0″ popup_width=“800″ popup_height=“500″ popup_effect=“fade“ popup_interval=“5″ popup_enable_filmstrip=“1″ popup_filmstrip_height=“70″ popup_enable_ctrl_btn=“1″ popup_enable_fullscreen=“1″ popup_enable_info=“1″ popup_info_always_show=“0″ popup_enable_rate=“0″ popup_enable_comment=“1″ popup_hit_counter=“0″ popup_enable_facebook=“1″ popup_enable_twitter=“1″ popup_enable_google=“1″ popup_enable_pinterest=“0″ popup_enable_tumblr=“0″ watermark_type=“none“ watermark_link=“http://web-dorado.com“]