BC Slovan Bratislava vs. Angels Trnava (2:6),(8:15) (FOTO)

BC Slovan Bratislava včera dvakrát podľahol Angels Trnava 2:6 a 8:15. V tabuľke Extraligy zostáva na druhom mieste za svojim včerajším súperom. Prvý zápas za Slovan hádzal Marek Bosanský. Duel bol nesmierne vyrovnaný až do 8 zmeny, keď Trnava odskočila na rozdiel 4 bodov po monster homerune Tibora Omastu. Slovan už v zostávajúcich 2 dohrávkach nedokázal odpovedať a podľahol Trnave 2:6. V druhom zápase belasí vystriedali na nadhode 3 nahadzovačov, ale ani jeden z nich nedokázal lokalizovať svoje nadhody do strike-zóny a zároveň potrápiť pálkarov súpera. V útoku sme zas nedokázali efektívne sťahovat bežcov na métach pre dobehy a konečné skóre vypovedá o celkovej kvalite druhého zápasu.
Po tomto dvojzápase čaká chalanov play off.
Bez ohladu na vysledok posledneho stretnutia zakladnej casti medzi Apollom a Fighting Flies teda belasi spoznali svojho semifinaloveho supera, ktorym bude team Apollo Bratislava. Semifinalova seria sa tak pravdepodobne cela odohra na ihrisku v Podunajskych Biskupiciach. Termin serie zatial Slovenska baseballova federacia (SBF) nezverejnila. V druhej semifinalovej serii sa tak stretne vitaz zakladnej casti Angels Trnava s Fighting Flies Bratislava.

Foto :Peter Prazenka

[Best_Wordpress_Gallery gallery_type=“thumbnails“ theme_id=“1″ gallery_id=“14″ sort_by=“order“ order_by=“asc“ show_search_box=“0″ search_box_width=“180″ image_column_number=“5″ images_per_page=“30″ image_title=“none“ image_enable_page=“1″ thumb_width=“180″ thumb_height=“90″ gallery_name=“BC Slovab vs Angels Trnava“ thumb_click_action=“undefined“ thumb_link_target=“undefined“ popup_fullscreen=“0″ popup_autoplay=“0″ popup_width=“800″ popup_height=“500″ popup_effect=“fade“ popup_interval=“5″ popup_enable_filmstrip=“1″ popup_filmstrip_height=“70″ popup_enable_ctrl_btn=“1″ popup_enable_fullscreen=“1″ popup_enable_info=“1″ popup_info_always_show=“0″ popup_enable_rate=“0″ popup_enable_comment=“1″ popup_hit_counter=“0″ popup_enable_facebook=“1″ popup_enable_twitter=“1″ popup_enable_google=“1″ popup_enable_pinterest=“0″ popup_enable_tumblr=“0″ watermark_type=“none“ watermark_link=“http://web-dorado.com“]

 

 

Pridaj komentár