Elitná formácia a hráč mesiaca v Októbri!

Laco Nagy potvrdil svoje prvenstvo z predchádzajúceho mesiaca, čím sa stal hráčom Októbra! Ako sme informavali na facebooku, výhercom dresu sa stal hlasujúci s nickom „johny1983„. Nezabúdajte, že každý jeden hlas sa dostáva do záverečného zlosovania o permanentku na sezónu 2015/2016!

DSC02553

V otváracej formácii si fanúšikovia SlovanPositive zvolili túto päťku:

#27 Laco Nagy – #24 Rok Tičar – #13 Žiga Jeglič

       #7 Ivan Baranka                 #8 Michal Sersen

                                     #32 Jaro Janus

 

5 thoughts on “Elitná formácia a hráč mesiaca v Októbri!

   • 14. novembra 2014 at 18:14
    Permalink

    Chlapi to mate jedno, ten Ice-time maju tri prve lajny v podstate rovnaky a aj presilovky, ak predtym neboli dlho na lade, zacinali Laco a Slovinci.
    Mne v tejto zostave nesedi obrana, s cistm svedomim by tam premierovo mohol byt Mihalik a Starosta, v utoku pripadne Nedorost.

    • 14. novembra 2014 at 18:31
     Permalink

     Starosta je nas najlepsi obranca, sledujem ho od jeho prichodu, Mihalik sa zlepsujem hoci som nanho mal tazke srdce, ale na prvu obranu nema este. U mna zatial najvacsie sklamanie v obrane po Fosterovi Baranka, strieda dobry zapas so slabym.

     • 14. novembra 2014 at 18:48
      Permalink

      Vidime to podobne. Pritom Baranka bol zo zaciatku, asi 5 zapasov nas suverenne najlepsi ibranca, potom zrazu prichadzaju kiksy, pritom on by to mal tahat a nie vzdy sa da na to spolahnut.
      Starosta jednoznacne naj, on proste nehori, dokonca ani Vlado ale pri nom budeme asi trpnut ked budeme hrat s tymi najsilnejsimi 🙂

Pridaj komentár