10.ročnik turnaja Majstri futbalového remesla

Turnaj pod menom  Majstri Futbalového Remesla má za sebou svoje 10.podujatie. Motto turnaja je od roku 2010 spomienka na Petra. Stretávajú sa na ňom bývalí i šúčasní hráči, ktorí pôsobia v zahraniční alebo na Slovensku. Aj tento rok sa turnaj konal v bratislavskom PKO. Úvodný duel bol naplánovaný v sobotu 17.12.2016 so začiatkom od 10.30. Účasť prisľúbili viacerí známi hráči ako Viktor Pečovský, Benjamín Vomáčka, Marián Zeman, Szilárd Németh, Róbert Vittek, Samuel Slovák, Vojin Prole, Ľubomír Meszároš, Ján Šlahor a mnohí ďalší. Zo súčasného kádra Slovana napríklad Martin Krnáč, Filip Oršula, František Kubík, či Juraj Kotula.

Na turnaji sa predstavilo štyridsať hráčov, ktorí boli rozdelení do štyroch mužstiev. Víťazom sa stal Reha-Care, ten reprezentovali Krnáč, Šlahor, Friga, Závaternik, Ševela, Jakubko, Stacha, Piaček, Majtán, Novák. Druhe miesto patrilo BET X s hráčmi ako napríklad Bolech, Prole, Fodrek, Slovák, Peter Petráš, Szili Németh, Vittek , Meszároš Ľubo a Karol, Obšitnik.

Najlepším brankárom turnaja bol – Sablica Pavol

Najlepším strelcom – Tomáš Majtán,

Najlepším  hráčom – Martin Jakubko

Osobnosťou podujatia bol Marián Čišovský

Róbert Vittek pre ta3 povedal:“Dzuro bol mojim spoluhráčom, či už v reprezentácii alebo Slovane. Keď som s ním hrával, bol som veľmi mladý, bol ako keby mojím otcom. Je preto skvelé, že takáto myšlienka tu je takto dlho.“ 

Pridaj komentár