Na domáce zápasy zatiaľ bez sezónnych vstupeniek

Nová sezóna 2020/2021 by mala začať 2.10.2020. Slovan sa predstaví na ľade Michaloviec. Fanúšikov Slovana ale zaujíma ako to bude s počtom ľudí, ktorí budú môcť byť prítomní na štadióne Ondreja Nepelu.

V súlade s aktuálnym Opatrením Regionálneho úradu verejného zdravotníctva Bratislava s účinnosťou od 19. septembra 2020 môže byť na hokejovom zápase na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v jednom okamihu max. 500 divákov s tým, že organizátor je povinný zabezpečiť sedenie len v každom štvrtom rade. Informuje oficialny web Slovana.
Z tohto dôvodu nebude klub až do prípadného uvoľnenia týchto opatrení realizovať voľný predaj zápasových vstupeniek. Kúpa vstupeniek na jednotlivé domáce zápasy, počnúc štvrťfinálovým duelom Tipsport Kaufland Cup vo štvrtok 24. septembra 2020 (18:30 h) bude formou predkupného práva a rezervácií zaslaných mailom ponúknutá najprv iba držiteľom sezónnych vstupeniek zo sezóny 2019/20. Akonáhle bude zakúpený stanovený maximálny možný počet vstupeniek, zvyšné rezervácie stratia platnosť a budú zablokované, aby klub neporušil stanovené obmedzenie počtu divákov v hľadisku a nevystavil sa hrozbe pokuty až vo výške 20 tisíc eur. Iba v prípade, ak by držitelia predkupného práva svoje rezervácie úplne nevyužili, zvyšok povolenej kapacity hľadiska bude najskôr v deň zápasu uvoľnený do bežného predaja.

Týmto spôsobom bude s najväčšou pravdepodobnosťou dočasne prebiehať predaj vstupeniek aj na domáce zápasy Tipos Extraligy. Prvý domáci zápas, ktorý zároveň v priamom TV prenose vysiela RTVS2, bude v nedeľu 4. októbra 2020 o 16:00 h proti HK Poprad.
Pred samotným zápasom nebude možné zakúpiť si vstupenky v pokladniach Zimného štadióna. Pokladne budú slúžiť iba ako informačný bod v prípade problémov s prechodom platnej vstupenky cez turnikety arény, ap.

Počas zápasu nie je možné podávať občerstvenie, takže všetky bufety na štadióne zostanú až do odvolania dočasne zatvorené. Taktiež je zakázaná akákoľvek konzumácia vlastných jedál a nápojov v interiéri štadióna. Zimný štadión sa bude otvárať 60 min. pred začiatkom zápasu. Sprístupnené budú iba sektory A na prvom poschodí arény.
Samozrejme, tieto obmedzenia nás všetkých veľmi mrzia a sme si vedomí toho, že počas ich platnosti zostane nespokojných množstvo fanúšikov, ktorí sa tešili vidieť Slovan v novej sezóne naživo. Od uskutočnenia transakcie a vstupu nových vlastníkov sme zaregistrovali mnoho pozitívnych odoziev a žiadostí o uplatnenie si predkupného práva alebo kúpu nových permanentiek.

V prípade, že v priebehu sezóny budú obmedzenia zmiernené alebo uvoľnené, klub pružne zareaguje a ponúkne vzápätí do predaja sezónne vstupenky 2020/21 zľavnené alikvótne o počet zápasov, ktoré už boli medzitým odohrané. Prednostne budú oslovení držitelia sezónnych vstupeniek z vlaňajšej sezóny, až následne budú ponúknuté do predaja miesta pre nových záujemcov o permanentky.

Pridaj komentár