Premiéra špeciálneho TV štúdia

V sobotu sa skončí základná časť Fortunaligy. Šláger kola sa v sobotu odohrá o 14.30 medzi Slovanom a Dunajskou Stredou. Pre fanúšikov bude mať špeciálny rozmer. Prvýkrát ŠK Slovan ponúkne živé vysielanie z televízneho štúdia na Tehelnom poli. Informuje oficiálny klub Slovana.

Živé vstupy z televízneho štúdia budú odvysielané na Facebooku ŠK Slovan Bratislava pred zápasom, cez polčasovú prestávku a po skončení zápasu. Štúdio bude moderovať Jakub Vrbinčík, ktorý bude mať vskutku exkluzívneho hosťa. Svoje postrehy poskytne bývalý hráč Slovana a televízny spolukomentátor Marián Zeman.

Štúdio sa začína o 14:10. Jakub Vrbinčík vyspovedá Mariána Zemana, trojnásobného majstra Slovenska v drese Slovana. Tešiť sa môžete nielen na postrehy Mariána Zemana, ale aj na ďalšie zaujímavosti súvisiace so zápasom. Cez polčas a po stretnutí zase moderátor Jakub s Mariánom Zemanom rozoberú, čo sa dialo na ihrisku.

Po zápase prídu do televízneho štúdia naši hráči, aby v priamom prenose zhodnotili duel s Dunajskou Stredou. Pozápasové štúdio sa začne krátko po záverečnom hvizde rozhodcu, ešte teda sprostredkuje emócie z očakávaného šlágra. Súčasťou pozápasového štúdia bude aj priamy prenos z pozápasovej tlačovej konferencie.

„Aj v čase, keď sú štadióny zavreté, sa snažíme fanúšikom sprostredkovať čo najlepší zážitok. Preto sme pre nich exkluzívne na očakávaný šláger s Dunajskou Stredou pripravili televízne štúdio, ktoré odvysielame priamo z Tehelného poľa. Veríme, že slovanistov koncept predzápasového, polčasového a pozápasového živého štúdia na našom Facebooku osloví, a dodá im iný rozmer zo sledovania zápasu. Zároveň chceme všetkých poprosiť o pochopenie prípadných chybičiek, je to premiéra štúdia a robíme maximum, aby bol výsledok čo najlepší,“ povedal pre klubový web marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

Pridaj komentár