Preview: Atlant Mytišči vs. HC Slovan Bratislava

Pred reprezentačnou prestávkou odohrajú belasí o 17.30  na svojom predposlednom tripe v tejto sezóne posledný zápas proti Atlantu Mytišči. Po ostatných prehrách s Jokeritom a v Rige je jasné, že sezóna sa dohrá a pre Slovan skončí po základnej časti. Pre Atlant stále existuje nádej postupu do play off, na ktoré stráca iba päť bodov.

table 3.2

 

 

Atlant Mytišči 

Tím z predmestia Moskvy z posledných piatich zápasov získal slušných deväť bodov, čo by za to Slovan dal? Proti Slovanu mu pôjde o veľa, stále živí nádej o postup do play off. Boj o siedmu a ôsmu priečku je otvorený pre družinu okolo kapitána Tyulyapkina. Atlant sa opiera najmä o stabilné výkony Mathewa Gilroya či produktívneho Šmeľova, ktorý má na svojom konte 30 bodov  (8+22).

HC Slovan 

Slovan je  v kŕči, prestal dávať góly, v čase keď to najviac potrebuje. Svedčí o tom skóre z posledných troch zápasov 1:11. Reprezentačná prestávka mu príde vhod, aby mohol nabrať posledné sily do zápasov, ktoré ho v sezóne ešte čakajú. V očiach fanúšikov prevláda sklamanie, i napätie, čo bude ďalej.

Vzájomné zápasy

Ešte nedávno sa zdalo, že Slovan to na Atlant vie, po poslednom zápase, v ktorom prehral s Atlantom behom pár minút sa toto čaro rozplynulo. Bol to pre diváka priam hororový zápas.

22.01.15 Slovan Bratislava Atlant Mytishi 4 : 5
29.11.14 Slovan Bratislava Atlant Mytishi 2 : 1
(1 : 1)
18.11.14 Atlant Mytishi Slovan Bratislava 1 : 2
09.12.13 Slovan Bratislava Atlant Mytishi 1 : 2
(1 : 1)
30.10.13 Atlant Mytishi Slovan Bratislava 0 : 1
23.11.12 Slovan Bratislava Atlant Mytishi 3 : 2
16.11.12 Atlant Mytishi Slovan Bratislava 0 : 2

 

Zápas nevysiela Sport 2 ani Sport 1. 

Textový prenos :

Podarí sa Slovanu vyhrať ?

Zostava: 

 Backlund (Godla) – Starosta, Sersen, Nagy, Murley, Hudáček – Barker, Štajnoch, Jeglič, Tičar, Netík – Kozák, Brejčák, Ölvecký, Surový, Kudrna – Lunter, Mihalik, White, Šťastný, Rehák

 

Pridaj komentár