Preview: ŠK Slovan Bratislava – Pjunik Jerevan

Vo štvrtok o 19.00 sa v prvom predkole na Pasienkoch v odvetnom stretnutí predstaví Pjunik Jerevan. Po úspešnom výsledku z prvého vzájomného zápasu, by odveta mala byť formalitou. Topto stretnutie povedie srbská rozhodcovská trojica Nikolič – Minič,Potočan. Priamy prenos belasí pripravujú prostredníctvom Slovan TV.

ŠK Slovan Bratislava

Slovan prvý zápas zvládol. Zvíťazil 4:1, zaznamenal dva exportné góly z kopačiek Filipa Hološka a Vukana Savičeviča. V Arménsku pre menšie zranenie nehral František Kubík, ktorý sa predstavil v prípravnom stretnutí proti Nitre. Slovan vyhral 3:2, keď sa utešenou strelou z priameho kopu presadil Šefčík. K dispozícii sú aj Soumah a Čavrič. V Slovane už nepokračuje Martin Krnáč, tomu skončila zmluva, jeho novým klubom je Mezőkövesd Zsóry. O novej spolupráci so Slovanom rokuje Róbert Vittek.

FC Pjunik Jerevan

Arménčania majú pred odvetou v Bratislave ťažkú úlohu. V prvom zápase hoci viedli 1:0, belasým podľahli o tri góly. Zatiaľ, čo Slovan stihol pred odvetou odohrať jeden prípravný duel, náš súper túto možnosť nemal.

 

 

Pridaj komentár