ŠK Slovan Bratislava – MFK Zemplín Michalovce 3:1 (2:0)

Góly: 4. Priskin, 20. Soumah, 53. Čavirč –  76. Kushta

Žlté karty: Morlacchi, Soumah  –  Žofčák,  Sipľak, Qose, Danko, Serečin

ŠK Slovan Bratislava: Mucha – Kubík, Morlacchi, Saláta, Sekulić (C) – Kóňa (62.Rigo), Savičevič – Priskin, Soumah, Oršula – Čavrić (86.De Sa).

MFK Zemplín Michalovce: Macej – Šimčák, Grič (85.Dimitriadis), Žofčák (46. Kushta), Leško – Sipľak, Regáli (62. Serečin), Sedlák, Danko – Qose, Kavka.

Rozhodca: Horváth – Benko, Kováč.

Návšteva: 1089

Slovan nastúpil na druhý „domáci“ zápas v rade s vedomím, že Žilina remizovala v Podbrezovej 2:2. Už v tretej minúte na krídle zabojoval Čavrič. Bývalý hráč Slovana Sipľak, ktorý v minulosti nastupoval za B mužstvo belasých ho fauloval. Sám faulovaný hráč zahral priamy kop, po ktorom Priskin pohotovou strelou otvoril skóre. V 12.minúte zaujala malá domov hostí, po ktorej brankár Macej chytil loptu do rúk. Slovan výhodnú príležitosť na druhý góly nevyužil. O pár minút neskôr centroval z pravej strany Sekulič, Priskinov volej skončil tesne nad bránou. Druhý gól prišiel prakticky hneď po Priskinovej šanci. Čavrič posunul loptu Soumahovi, ktorý zasekol loptu, presnou strelou si pripísal trinásty ligová gól, štvrtý na jar. Michalovce v prvom polčas výrazné neboli, v jeho závere po Kubíkovom centre Oršula hlavičkoval mimo.

Druhý polčas otvorili Michalovce Gričovou šancou. Mucha výborne zasiahol. Belasí odpovedali Priskinovou možnosťou, ktorý zoči voči Macejovi neuspel. V 53. minúte sa v šestnástke dobre zorientoval Čavrič, svojím tretím ligovým gólom zvýšil na 3:0. Po hodine hry sa Mucha predviedol proti Dankovej hlavičke. Slovan naďalej hru kontroloval. Pätnásť minút pred koncom sa vybiehajúci Mucha zrazil s hlavičkujúcim Kushtom. Ten skóroval, po strete s brankárom Slovana bol na zemi ošetrovaný. V stretnutí napokon pokračoval. Slovan sa po výhre nad Michalovcami priblížil k Žiline na sedem bodov.