Slovan si zgustol na Poprade, na Spiši neuspel

Juniori Slovana sa počas víkendu predstavili na ihriskách súperov. V sobotu si hladko poradili s Popradom,  proti Spišskej Novej Vsi sa o víťazovi rozhodovalo až v nájazdovej lotérii.  V nej boli úspešnejší domáci Spišiaci.

HK ŠKP Poprad – HC Slovan Bratislava 2:9 (1:2, 0:1, 1:6) 

Góly: 8. Lindeman (Bednarčík, Šterbák), 56. Slanina (Pjecha) – 8. Alekseev (Mihňák), 13. Mihňák (Alekseev, Vidovič), 38. Kundrát (Krajč), 46. Mihňák (Takáč), 53. Šimonič (Ficel, Pokorný), 54. Gabriel (Kundrát, Krajč), 56. Kratochvíla (Šimonič, Laššo), 57. Mihňák (Takáč), 59. Jaško (Krajč)

Domáci sa dostali do vedenia, na čo belasí okamžite reagovali vyrovnávajúcim gólom. Slovan po druhej časti viedol dvojgólovým rozdielom. O všetkom sa rozhodlo v tretej tretine, v ktorej Juniori  spustili gólovú kanonádu. Nechýbalo veľa a Slovan mohol nadeliť Popradu nepopulárnu desiatku.

HK Spišská Nová Ves – HC Slovan Bratislava 3:2 sn  (0:1, 0:1, 2:0, – 0:0, 1:0)

Góly: 41. Ludányi (Ondov, Knižka),49. Ondov (Ludányi, Zwick), rozhodujúci nájazd Polomský- 9. Kratochvíla(Šimovič, Vidovič), 23. Kundrát (Krajč)

Na Spiši sa hral vyrovnaný hokej. Slovan sa ujal v polovici prvej tretiny vedenia, ktoré navýšil v úvode druhej časti. Domácim vyšla záverečná tretina, v ktorej dvomi gólmi prekonali Juríčka v bránke Slovana. Keďže predĺženie gól neprinieslo, zápas sa rozhodoval v samostatných nájazdoch. O dvoch bodoch pre Spišskú Novú Ves rozhodol Polomský.

Pridaj komentár