Do Slovana má namierené ďalší Srb, čo bude s Jablonským?

Futbalisti Slovana momentálne zarezávajú v príprave na jar, no šumy okolo pohyboch v mužstva neutíchajú. S mužstvom trénera Jozefa Chovanca trénujú už aj nováčikovia v kádri Simovič, Oršula a Zreľák. Odchody sme už niekoľkokrát spomínali, no podľa našich informácií sa práve k Simovičovi pridá aj ďalší jeho krajan. V Srbsku sa totiž hovorí o tom, že sa Slovan dohodol s Nemanjom Miličom. Podľa webu Srbské Novosti sa manažment klubu najskôr dohodol s Djordjom Despotovičom, bývalým hráčom CZ Belehrad a Srbskej „dvadsaťjednotky“,  ten však ponuku Slovana odmietol priamo v Bratislave. Preto prišlo k následnej dohode medzi Slovanom a Miličom. Obe strany sú už ústne dohodnuté, ostáva iba podpísať kontrakt, ktorý by mala spečatiť zdravotná prehliadka.

sp-milic

Nemanja Milič je 186 cm vysoký 24-ročný útočník, ktorý hral v uplynulej sezóne za Spartak Subotica, kam prestúpil v roku 2013 z OFK Belehrad. Okrem toho hral Milič za mládežnícke reprezentácie Srbska U17, U19 i U 20. Subotici patrí po jesennej časti deviata priečka v najvyššej srbskej súťaži, jarnú časť, ktorá tam začína 21. februára by už mal Spartak začať bez tohto útočníka.

S príchodom tejto posily by mal však mal káder niekto opustiť. Podľa našich informácií to má najviac „nahnuté“ český legionár Tomáš Jablonský. Najbližšie dni ukážu, aké zmeny sa ešte udejú smerom von i dnu.

FOTO: novosti.rs

Pridaj komentár