Slovanisti v reprezentácii

V marcovom asociačnom termíne sa začala kvalifikácia o postup na Majstrovstvá Európy. Nomináciu si vyslúžili aj zástupcovia Slovana Andraž Šporar, Vasil Božikov a Dávid Holman. Prvý menovaný za Slovincov odohral dva zápasy. V prvom vyrovnal na konenčných 1:1 proti Izrealu. V druhom prihrával na vedúci gól svojho mužstva, ktoré napokon remizovalo so Severným Macedónskom 1:1. V oboch prípadoch odohral celé zápasy.

Kapitán Slovana Vasil Božikov bol členom základnej zostavy proti Čiernej Hore i v zápase s Kosovom. V oboch stretnutiach odohral plných 90.minút. Oba sa akončili remízou 1:1. Proti Kosovu zaznamenal svoj prvý reprezentačný gól. David Strelec odohral za U21 v prípravnom zápase proti rovesníkom z Grécka, v ktorom mladí Slováci vyhrali 4:3 dvadsaťosem minút. Proti výberu Nórska do 20 Strelec nastúpil na druhý polčas. Dávid Holman bol v nominácii Maďarska, proti Slovensku ani proti Chorvátsku do hry nezasiahol.